Advertisement

Świąteczny kiermasz i warsztaty ludowe

Łódzkie Czwartek, 28 listopada 20190
Poszukujesz unikatowych prezentów na święta? Stwórz własne upominki podczas świątecznego kiermaszu sztuki ludowej połączonego z warsztatami tradycyjnych ozdób choinkowych. Na to wyjątkowe wydarzenie zaprasza Łódzki Dom Kultury.

Coroczny Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła Łódzkiego Domu Kultury, na stałe wpisał się w przedświąteczny kalendarz wojewódzkich spotkań i imprez kulturalnych. Kiermasz ten odbędzie się 15 grudnia w Łódzkim Domu Kultury (w sali kolumnowej) w godz. 10.00 - 17.00.
Podczas kiermaszu zaproszeni twórcy – z terenu województwa łódzkiego, reprezentujący sztukę i rękodzieło ludowe – oferują niepowtarzalne prace: rzeźby, wyroby hafciarskie, obrazy, wycinanki i karty, kwiaty z bibuły, wyroby z wikliny i ceramiczne, świąteczne pierniki, ręcznie malowane bombki, tradycyjne drewniane zabawki i inne.
W sprzedaży oferowane są również świąteczne karty pocztowe z motywami sztuki ludowej – doskonała alternatywa dla oferty komercyjnej. Kiermaszowi towarzyszą Warsztaty Tradycyjnych Ozdób Choinkowych. Pod okiem twórców ludowych każdy z uczestników będzie miał okazję wykonać tradycyjne ozdoby choinkowe, z bibuły, papieru i słomy oraz przygotować personalizowaną kartę świąteczną. Wstęp na warsztaty kosztuje 5 zł za godzinę. Organizator zapewnia materiały i opiekę merytoryczną.

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat