Advertisement

Śmiertelny wypadek na A1. Droga częściowo zablokowana (AKTUALIZACJA)

ePiotrkowRadomsko Wtorek, 01 listopada 202212
Do zdarzenia doszło 1 listopada około godziny 11.30, na remontowanym odcinku autostrady w miejscowości Ruda w gm. Dobryszyce.
fot.: KPP Radomsko fot.: KPP Radomsko

 

Kierujący vw golfem, jadąc w kierunku Gdańska, prawdopodobnie nieprawidłowo wykonywał manewr wyprzedzania i najechał na tył poprzedzającego go samochodu ciężarowego. W wyniku wypadku zginęła pasażerka samochodu osobowego, 47- letnia obywatelka Wietnamu. Zgodnie z decyzją prokuratury jej ciało zostało zabezpieczone w prosektorium. Pozostałe dwie osoby podróżujące golfem zostały przetransportowane do radomszczańskiego szpitala celem wykonania niezbędnych badań. Kierujący golfem i ciężarówką byli trzeźwi. - informuje nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

Policja kieruje na objazd na w. Radomsko na DK42 - DK91 i powrót na A1 na w. Kamieńsk.  Można też pojechać już pasem awaryjnym.

 

Ruch w kierunku Katowic odbywa się pasem prawym i środkowym.

 

Przewidywany czas utrudnień to trzy godziny.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga01.11.2022 13:22

A co tam robiła ciężarówka, skoro dziś mają zakaz?
Swoją drogą zahaczyć o ciężarówkę na drodze z 3 pasami w każdym kierunku to trzeba być mistrzem.

114


Hmmm ~Hmmm (Gość)01.11.2022 23:02

S12 natychmiast? Niby po wybudowaniu S12 będzie mniej wypadków? Najpierw niech ludzie nauczą się jeździć po tym co jest już dostępne.
To nie drogi są winne, a kierowcy. Im więcej elektroniki w aucie, tym mniej oleju w głowie...

22


Kierowcabombowca ~Kierowcabombowca (Gość)01.11.2022 14:18

To nie prędkość nas zabija, a brak wyobraźni. Nie raz byłem świadkiem takich manewrów na widok których telefon sam z siebie już dzwonił po służby. Jadąc autostradą/drogą ekspresową śpieszczie się powoli i najażniejsze patrzcie w te j#bane lusterka.

101


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat