Advertisement

Śmiertelny wypadek na A1

Strefa FMRadomsko Piątek, 24 lutego 20239
Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek nad ranem na autostradzie A1 między Radomskiem a Kamieńskiem. Kierowca najprawdopodobniej zasłabł, a mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.
fot. Państwowa Straż Pożarna w Radomsku fot. Państwowa Straż Pożarna w Radomsku

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca ciężarowego renault z naczepą nagle zjechał z prawego na lewy pas ruchu, po czym uderzył w bariery energochłonne. 52 – letni mieszkaniec Sosnowca zginął na miejscu.

Około godziny 3.10 strażacy zostali wezwani na autostradę A1 na wysokości Dobryszyc. Okazało się, że samochód ciężarowy zjechał na pas zieleni oddzielający jezdnie. Wewnątrz znajdował się kierowca, który najprawdopodobniej zasłabł. Strażacy zabezpieczyli teren i przystąpili do udzielania mężczyźnie pierwszej pomocy. Wewnątrz kabiny znajdowała się osoba postronna, która reanimowała kierowcę przed przybyciem straży. Strażacy prowadzili tę reanimację do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Pogotowie dotarło na miejsce o 3.31. O godzinie 4.18 ratownicy odstąpili od prowadzenia reanimacji - relacjonuje Marek Jeziorski z Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.

 

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny oraz pojazd zostały zabezpieczone do dalszych badań. Droga w tym miejscu była przejezdna. Chwilowe utrudnienia związane były z zabezpieczeniem ciężarówki przez pojazd holowniczy. Służby pracowały tam przez kilka godzin. Na miejscu działały trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe. 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gimbaza ~gimbaza (Gość)24.02.2023 09:32

Nie zginął tylko umarł.

131


świeć Panie ~świeć Panie (Gość)24.02.2023 09:39

nad duszą Jego

92


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.02.2023 13:25

Elektryk by się już spalił

71


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat