Advertisement

Roman Drozdek z absolutorium i wotum zaufania

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Wtorek, 05 lipca 202222749
Radni gminy Wola Krzysztoporska pozytywnie ocenili wykonanie ubiegłorocznego budżetu i udzielili jednogłośnego absolutorium wójtowi Romanowi Drozdkowi.

Ładuję galerię...

Chciałbym bardzo podziękować za tę jednomyślność w absolutorium. Obiecuję dalej służyć, aby spełniać oczekiwania mieszkańców naszej gminy. Chcę się jednak tym osiągnięciem podzielić z Państwem, to nasza wspólna praca. Cóż jestem wart bez Państwa akceptacji?! Chciałbym podziękować za racjonalne podejście do rozwiązywania problemów naszych miejscowości – mówił tuż po głosowaniu wójt Roman Drozdek, kierując swoje słowa do radnych. – To już 20 absolutorium w moim wójtowaniu, ale energii i siły mi nie brakuje. Ta dzisiejsza Państwa ocena jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy na rzecz gminy Wola Krzysztoporska – dodał Roman Drozdek.

Gratulacje oraz kwiaty w imieniu radnych złożyły wójtowi przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Gniewaszewska, przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Beata Gawryszczak i przewodnicząca Komisji Budżetu Edyta Michalak.


Zanim jednak radni wysoko ocenili realizację budżetu w roku 2021, wysłuchali wygłoszonej przez wójta obszernej prezentacji „Raportu o stanie gminy w 2021”, podsumowującego wszelkie sfery działalności samorządu – począwszy od działalności Rady Gminy, poprzez kondycję finansową, gospodarkę przestrzenną, inwestycje, ochronę środowiska, oświatę, pomoc społeczną, po kulturę i sport.


Zwieńczeniem procedury rozpatrywania „Raportu o stanie gminy” było podjęcie przez Radę Gminy uchwały w sprawie udzielenia wójtowi wotum zaufania. Wotum zaufania to uchwała wyrażająca zaufanie do działalności wójta i oceniająca jego bieżącą działalność. Tu za uchwałą głosowało 12 radnych, dwie osoby wstrzymały się od głosowania.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)08.07.2022 01:53

Kto się wstrzymał od głosowania ?

00


Ip ~Ip (Gość)05.07.2022 17:56

Absolutorium za przyznanie sobie największej pensji . Podwyżka o której może sobie każdy pomarzyć. 20 tys Wójt miesięcznie to przecież kosmos

72


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)07.07.2022 09:23

WOLSKA FARSA TRWA. Brawo MY. 5 lat temu realizowali po 60 inwestycji a teraz 10 i są z siebie bardzo dumni. Ale po co mają się wysilać skoro i tak zarabiają krocie. Pocieszające jest tylko to, że zwolenników coraz mniej przed kolejnymi wyborami, bo nie da się już znieść tej propagandy sukcesu szczególnie jak jadę z Woźnik do kościoła w Bogdanowie

51


wieśniak ~wieśniak (Gość)06.07.2022 11:26

kiedyś rozmawiałem z radnym tej gminy, który bardzo negatywnie wspominał o współpracy z romusiem, wymieniał wiele negatywnych przykładów zachowań wójta. Ale niestety radny (z pis) co innego myśli i co innego robi.

32


Erwin ~Erwin (Gość)05.07.2022 21:57

Układziki tylko działają. Towarzystwo wzajemnej adoracji

82


Nora ~Nora (Gość)05.07.2022 17:53

W naszej gminie to tylko dobra propaganda a roboty niezbyt wiele

62


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat