Pilot papieski z Piotrkowa nominowany do prestiżowej nagrody

ePiotrkow Piątek, 14 stycznia 202219440
Stanisław Ziębiec, emerytowany instruktor Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej bierze udział w jedynym ogólnopolskim plebiscycie lotniczym CUMULUSY. Każdy może wesprzeć piotrkowskiego pilota w rywalizacji o prestiżowy tytuł.
Fot. AZP

Plebiscyt organizowany jest, aby uskrzydlać, wspierać i promować sportowców lotniczych, dodawać wiary i nadziei marzycielom, angażować kibiców i pasjonatów lotnictwa, a także integrować całe środowisko lotnicze w Polsce.

W naszym aeroklubie mówimy o nim Szef, ponieważ wyszkolił setki pilotów lub pilot papieski, ponieważ był za sterami samolotu, kiedy - po raz ostatni - odlatywał z Polski do Rzymu św. Jan Paweł II. Stanisław Ziębiec wylatał 1700 h na szybowcach i ponad 30 tys. h na samolotach. Wyszkolił setki pilotów, którzy latają dziś w liniach lotniczych. Jest laureatem prestiżowej nagrody im. Dedala, wręczonej za wybitne osiągnięcia na polu kształcenia i wychowania uczniów pilotów i instruktorów pilotów - mówi Marcin Pampuch, z-ca dyrektora AZP.

Stanisław Ziębiec ma 83 lata i jest honorowym członkiem Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.

Pan Stanisław ma piękne serducho, które wybija rytm lotniczej pasji, jest też niezwykle ciepłym i skromnym człowiekiem o kulturze osobistej o wysokości Mount Everest, którego nie da się nie kochać. Zagłosujcie proszę! Pan Stanisław zasługuje na tą nagrodę jak nikt inny - proszą użytkownicy i sympatycy piotrkowskiego lotniska.

Na  Stanisława Ziębca można głosować  wysyłając SMS o treści cumulusy.47 pod numer 73480. (Koszt wysłania SMS wynosi 3,69 PLN brutto)
Głosy oddawać można do 26 stycznia 2022 r (jeden SMS dziennie).

Laureatów poznamy na gali Cumulusów 26 lutego 2022 roku w AirportHotel Okęcie w Warszawie.


Zainteresował temat?

6

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat