Advertisement

Pierwsza porażka mistrza

OSiR Poniedziałek, 04 września 202311
Już w czwartym meczu nowego sezonu pierwszej porażki doznał najbardziej utytułowany zespół Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Sposób na Barwil – Omegę znalazła Starówka.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Występujący w nowych,czarnych strojach zawodnicy ze Starego Miasta po niezwykle emocjonującym meczu pokonali mistrza 4:2. To dla Starówki bardzo udany weekend: dzień wcześniej nie dali szans PWiK, wygrywając 9:1 i awansowali na pozycję wicelidera.

Liderem pozostaje MJ Meble Na Wymiar (15 punktów w pięciu meczach). Kompletem zwycięstw może się też pochwalić FCC Environment, ale ma jedno spotkanie rozegrane mniej. Udany weekend zaliczyli też zawodnicy Met – Stalu (4:1 z Orlikiem Bujny, 9:1 z Trybunałem Piotrków) oraz Prymu – Galerii Wnętrz (3:1 z Drużyną SP i aż 7:2 DR Dach Moszczenica). Pierwszy punkt zdobyli w ALPN zawodnicy Golden Boiz, remisując 2:2 z KSTR Flexipal.

Mecze ligi organizowanej przez piotrkowski OSiR odbywają się w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_aaa ~go?ć_aaa (Gość)06.09.2023 19:43

Wy wszyscy nadajecie się z tej amatorki ???? Owszem jest kilku zawodników, którzy grali w wyższych ligach ale to pewnie nie oni piszą te komentarze. Czyżby ktoś ma syndrom niespełnionej kariery piłkarskiej? A może okręgówka to już zawodowy piłkarz. Panowie ta liga jest po to by coś ze sobą robić, ruszać się, bawić a nie dawać głupie komentarze i urywać nogi.
Pozdrawiam niespełnionych piłkarzy ????

00


Architekt ~Architekt (Gość)06.09.2023 09:17

Był Daniel, jest Jacek - kto dalej?!

00


Kamil Fcc ~Kamil Fcc (Gość)05.09.2023 21:30

Czyżby kogoś D... Bolała?
Może przedstwicie się Panowie? Skoro podajcie imię Kolegi Jacka to też warto się przedstwic a nie z pozycji gościa po raz kolejny komentarz

00


Hass ~Hass (Gość)05.09.2023 22:04

.ot telefonuj jak by się coś działo odrazu dawaj znac

00


gracz 83 ~gracz 83 (Gość)04.09.2023 17:54

Najlepszym fachowcem w amatorskiej jest Jacek z FCC. Wie o piłce wszystko i ma wielki autorytet u wszystkich zawodników :) Powinien zastąpić Santosa :)

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat