Advertisement

Objazdy na ul. Sulejowskiej

UM Piotrków Trybunalski Środa, 20 października 20216
Z początkiem tygodnia rozpoczęło się frezowanie wewnętrznych pasów na obu jezdniach ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie, na odcinku od ronda Bugaj do granic miasta. W związku z powyższym wytyczono objazdy dla kierowców jadących na osiedle Wierzeje i ul. Kleszcz.

Ładuję galerię...

Prace na ulicy Sulejowskiej, od ronda Bugaj do granic miasta, trwają od początku miesiąca i rozpoczęły się od modernizacji zatoki autobusowej, znajdującej się tuż za samym rondem Bugaj, na jezdni w kierunku Sulejowa. Równolegle zaczęto zdzierać starą nawierzchnię jezdni na pasach zewnętrznych obu jezdni.

 

Z początkiem tygodnia drogowcy przenieśli się z frezowaniem na pasy wewnętrzne, dlatego konieczne było wytyczenie objazdów.
- Kierowcy jadący od miasta w kierunku osiedla Wierzeje muszą kierować się poprzez ulicę Wierzejską, natomiast jadący od Sulejowa w kierunku ul. Kleszcz czy Uszczyna poprzez "zawrotkę" na rondzie Bugaj - informują pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.

 

Wytyczone objazdy nie dotycząc komunikacji miejskiej, która porusza się po swoich trasach. Apelujemy do kierowców o zwracanie uwagi na ustawione oznakowanie oraz zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP97300 ~EP97300 (Gość)21.10.2021 09:00

A chłopstwo z Wierzej skręca w lewo ignorując znak nakazu jazdy prosto i w prawo.

20


jedrzej_42 ~jedrzej_42 (Gość)20.10.2021 15:28

Znowu nie ma prądu w połowie miasta !!!

21


Kir ~Kir (Gość)20.10.2021 21:20

Czyli firmy które mamy w mieście nie mogą tego robic ?obcy lepszy

21


Strabag ~Strabag (Gość)20.10.2021 21:20

To jeszcze się z tym tyle brandzlują??Przecież to idzie ogarnąć w trzy dni max!

02


Hmmm ~Hmmm (Gość)20.10.2021 13:28

A alternatywna trasa Zalesicka-Witow-Kalek... ruch z dnia na dzien coraz większy. A ogramiczenia prędkości tylko w teorii.

41


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat