Nowy plac zabaw i siłownia

Urząd Gminy Wola Krzysztoporska Wtorek, 15 lutego 202221
Kolejne miejsce do rekreacji i zabawy na świeżym powietrzu w gminie Wola Krzysztoporska. Zakończyła się budowa placu zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowości Stradzew.
Fot. UG Wola Krzysztoporska Fot. UG Wola Krzysztoporska

Prace zakończyły się w styczniu. W ramach wykonanej inwestycji powstało bezpieczne miejsce do zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu.

Gmina Wola Krzysztoporska jest gminą wiejską i w naszych sołectwach brakowało kiedyś atrakcyjnych, innowacyjnych miejsc spotkań dla mieszkańców, gdzie można w aktywny sposób spędzić czas wolny z rodziną. Powstanie placu zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowości Stradzew będzie miejscem rekreacji i integracji społecznej mieszkańców. Cieszymy się więc z powstania kolejnego takiego kompleksu rekreacyjnego, a dodajmy, że na terenie naszej gminy jest już 26 takich obiektów – podkreśla wójt Roman Drozdek.

Koszt budowy to 174 tys. 660 zł. Na realizację inwestycji gmina pozyskała 45 tys. złotych z budżetu województwa łódzkiego, w ramach programu „Infrastruktura sportowa Plus” . 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wieśniak ~wieśniak (Gość)16.02.2022 08:14

roman jesteś dobry w bezsensownym wydawaniu kasy. Jeszcze te huśtawki dla dzieci można zrozumieć, bo w miesiącach letnich parę razy dzieci tam bywają, ale tzw. siłownie dla dorosłych są pięknym przykładem twoich nieudolnych rządów i marnowania kasy. Myślę, że nikt z tego czegoś nie korzysta - a sorry, jak było uroczyste otwarcie w mojej wsi placu zabaw, to kiwałeś się na tej siłowni z pewną panią radną. Zrób chłopie zamiast tej siłowni kawałek drogi, chodnika, oświetlenia.......

40


JK ~JK (Gość)16.02.2022 23:47

Jeśli coś nam się w życiu nie podoba, mamy dwie opcje, możemy się skulić albo wyprostować albo siedzieć cicho bądź zademonstrować.

10


JK ~JK (Gość)16.02.2022 23:47

Jeśli coś nam się w życiu nie podoba, mamy dwie opcje, możemy się skulić albo wyprostować albo siedzieć cicho bądź zademonstrować.

10


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)15.02.2022 20:02

a ile w tym Stradzewie mieszka dzieciaków, też 15-ścioro jak w Piekarach ?

31


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)15.02.2022 22:04

Kolejna przekalkowana inwestycja, byleby tylko urzędnicy się nie zmęczyli. Gdyby te 4 miliony dołożyli ludziom np. do opłat za wywóz śmieci to wszyscy by skorzystali, nie tylko bardzo nieliczni.
Ale nie trzeba topić pieniądze wszystkich na jakieś bezsensowne inwestycje dla bardzo wąskiej grupki mieszkańców tak jak w Woli mieszkania czy w Stradzewie, Piekarach, Parzniewiczkach placyki zabaw.

20


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)15.02.2022 20:40

Całkiem niedawno takie zwykłe placyki to 70 tysi kosztowały a teraz już 170, niemożliwe czy znaczy, że gmina już ponad 4 miliony na hyśtawki wydała ? a kiedy droga Bogdanów-Woźniki ?

40


sdfsfd ~sdfsfd (Gość)15.02.2022 09:14

Kolejna bezsensowna inwestycja z której najbardziej ucieszy się wykonawca

122


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.02.2022 21:27

Ja uważam, że jest za dużo placów zabaw. Powinny być tylko w dużych sołectwach, a przynajmniej w tych, gdzie jest dużo dzieci.

40


Ucigonl ~Ucigonl (Gość)15.02.2022 10:25

Przecież w lato nie da się tam wytrzymać pięciu minut. Dlaczego nikt nie pomyślał o posadzeniu kilka drzew w pobliżu ławek żeby było odrobinę cienia. Na takiej wybetonowanej patelni latem będzie z 50 stopni C. Kasa wyrzucona w błoto a projektant tego czegoś powinien pojeździć po świecie i porządnie się dokształcić.

151


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat