Mieszkańcy powiatu pokochali nordic walking

Region Sobota, 29 września 20181
Smaczny poczęstunek, wystawa obrazów namalowanych przez mieszkańców gminy i w końcu IV Powiatowy Rajd Nordic Walking "Marsz dla serca" i koncert na najwyższym poziomie przygotowali włodarze Gorzkowic dla wszystkich, którzy w sobotnie popołudnie gościli na placu przy Domu Kultury. Wszystkie atrakcje zorganizowano w ramach imprezy "Od juniora do seniora".

Ładuję galerię...

- Cieszymy się, że mieszkańcy i goście z całego powiatu piotrkowskiego odwiedzili nas tak licznie. Nasze imprezy staramy się kierować do całych rodzin. W ostatnim czasie w naszej gminie modne są przede wszystkim właśnie rajdy piesze i rowerowe - powiedział Alojzy Włodarczyk, wójt gminy Gorzkowice.

 

Przede wszystkim zainteresowanie wspólnym spacerem z kijkami przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do maszerowania zgłosiły się prawdziwe tłumy. Trasa rajdu nordic walking wiodła m.in. przez Szczukocice i Plucice, w sumie było to około 7,5 km. Na finiszu uczestników prowadziła Gminna Orkiestra Dęta z Gorzkowic. Wieczorem natomiast zorganizowano koncert rodziny Kaczmarków z Koluszek, którzy swego czasu zachwycili jedną z jurorek programu "Mam Talent!", Agnieszkę Chylińską.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.09.2018 12:57

I po lesie koło piotrkowa się mądrują bo do "piotrkowa należy"śmieh

12


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat