Advertisement

Już po remoncie

Region Poniedziałek, 25 września 20233
Nowa, gładka jezdnia, częściowo wymienione krawężniki i progi zwalniające. Tak wygląda teraz zmodernizowana ulica Północna w Woli Krzysztoporskiej. Inwestycja już się zakończyła.

Ładuję galerię...

Remont objął odcinek, od ul. Leśnej do ul. Ogrodowej o długości około 750 metrów.

Wykonano korekcyjne frezowanie części nawierzchni bitumicznej i położono nową warstwę ścieralną o grubości 5 cm. Dodatkowo na odcinkach, gdzie nie występuje chodnik, wymieniono krawężniki. Wykonano też korekty zjazdów, rozebrano stare i zamontowano nowe progi zwalniające i wyregulowano włazy studni kanalizacyjnych znajdujących się w jezdni - opowiadają urzędnicy. 

Koszt wykonanych prac to nieco ponad 700 tysięcy złotych, a inwestycja została dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)25.09.2023 12:57

No to teraz panie wojcie może czas na krezna oprzezow no ale jak się cały czas kłóci Pań z powiatem to cały czas tam są dziury a tu droga gminna lepiej iść do swoich i prosić niż dogadać się z powiatem a mieszkancy koła urywają brawo panie wojcie

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat