Advertisement

"Jaskółki" nie schodzą z podium

ePiotrkow Poniedziałek, 26 września 20224
W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o odebraniu przez Magdalenę Markiewicz Złotej Wieży Trybunalskiej. Jej podopieczne pięknie uczciły odebranie przez swoją trenerkę tego wyjątkowego wyróżnienia. W ostatnich zawodach aż sześciokrotnie stawały na podium.

Ładuję galerię...

W sobotę w Łodzi obyły się ostatnie eliminacje do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym. W zawodach świetnie spisały się reprezentantki Akademii Tańca Sportowego "Jaskółki". Piotrkowianki aż sześciokrotnie stawały na podium. 

 

Od najmłodszych do najstarszych wszystkie zawodniczki spisały się znakomicie. Zespoły, duety i soliści wszystkimi startami eliminacyjnymi w tym sezonie ,zgromadziły najwyższą punktację w rankingu za zdobyte miejsca i zagwarantowały sobie udział w Mistrzostwach Polski ,które odbędą się w listopadzie - mówi Magdalena Markiewicz. choreografka i trenerka "Jaskółek". 

Podczas łódzkich zawodów pierwsze miejsce w kategorii Fantasy Show Młodzików zajęła "Perła Mini". W kategorii Fantasy Show Juniorzy bezkonkurencyjny okazał się "Aerobik", a w kategorii  Fantasy Show solo Junior najlepsza była Antonina Jarzębska. Drugie miejsca w kategorii Fantasy Show solo Młodzież zajęła Kinga Klimczyk, a w kategorii Free Dance Duety Junior Weronika Malinowska i Alicja Chybała. Na najniższym stopniu podium stanęła Julia Gaj startująca w kategorii Fantasy Show solo Junior. 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

też Piotrkowianin ~też Piotrkowianin (Gość)26.09.2022 23:21

tylko ani jednego chłopaka :-)

00


go?ć_piotrkowiankaaaa ~go?ć_piotrkowiankaaaa (Gość)26.09.2022 12:55

Gratulacje, tak trzymać :)

01


Gosc8 ~Gosc8 (Gość)26.09.2022 10:16

Antonina to uczennica 1 LO .Kojarzę ja ze szkoły.Super zdolna dziewczyna tak trzymaj.

01


psdjyht ~psdjyht (Gość)26.09.2022 08:56

Super!!! Najlepsza Szkoła Tańca w Piotrkowie...profesjonalizm w każdym calu i wspaniali trenerzy

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat