Advertisement

II miejsce w rejonowej Licealiadzie dla Bujen

Niedziela, 29 listopada 20151
Dla chłopców z ZSR CKP w Bujnach wyjazd do Tomaszowa Mazowieckiego okazał się pomyślny. Stanęli tam bowiem na drugim stopniu podium rywalizując w Rejonowej Licealiadzie w piłce ręcznej.
II miejsce w rejonowej Licealiadzie  dla Bujen

ZSR CKP  w Bujnach zajął II miejsce przegrywając w finale z II LO z Tomaszowa Mazowieckiego. Najwięcej bramek zdobył zawodnik ZSR CKP - Krzysztof Bąkowski  aż  7.

Drużyna wystąpiła w składzie: Dobrzyński Dawid ( kapitan zespołu) 3,Bąkowski Krzysztof 7, Cieślak Krystian 4, Sitek Dawid, Janiszewski Bartek 2, Rabenda Adam , Kowalczyk Przemysław, Cieślak Marcin 1, Sadura Jakub 1, Sztajnert Hubert 1, Toma Dominik- bramkarz. 

 

Uczniowie biorący udział w rozgrywkach reprezentują klasy Technikum Rolniczego, Liceum Ogólnokształcącego kształcącego kandydatów do pracy w  policji i wojsku. Trenerem jest Anetta Mielczarek. Dziękujemy za walkę do końca!

 

(Tekst Anetta Mielczarek)


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)29.11.2015 13:52

Cieślik Krystian nr.6

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat