Advertisement

II LO w Areszcie

AŚ Piotrków Piątek, 27 maja 202225362
Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie odwiedzili Areszt Śledczy w Piotrkowie Trybunalskim, by zapoznać się ze specyfiką pracy w tym miejscu. Młodzież była na tyle zaangażowana w spotkanie ze strażnikami, że przedłużyło się ono dwukrotnie, niż na początku zaplanowano.

Ładuję galerię...

Przedstawiciele piotrkowskiego Aresztu rozmawiali z uczniami o warunkach służby, naborze i edukacyjnej przyszłości młodych ludzi.

To, że wizyta się przedłużyła niezmiernie nas cieszy. Pytań nie było końca, w szczególności tych o możliwość kontynuowania nauki w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości. Mamy nadzieję, że podołaliśmy wyzwaniu. Uczniowie mogli zapoznać się z nowoczesnym wyposażeniem, uzbrojeniem, umundurowaniem i środkami ochrony osobistej. Poznali infrastrukturę jednostki oraz stosowane zabezpieczenia. Rozmawiali też z wieloma funkcjonariuszami o ich codziennej służbie - mówi kpt. Cezary Jabłoński, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wacław ~Wacław (Gość)27.05.2022 09:09

Mój Boże jak te dziewczęta się ubrały do aresztu śledczego....! Bój się Boga!!

40


To ja. ~To ja. (Gość)27.05.2022 08:32

Miejcie litość nad osadzonymi!!! Faceci siedzą tam sami kilka lat a wy im licealistki wprowadzacie. To są tortury!!

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat