Finał prac na Spacerowej coraz bliżej

Strefa FM Sobota, 05 sierpnia 201737
Do końca sierpnia ma się zakończyć remont ul. Spacerowej w Piotrkowie. Modernizacja obejmuje odcinek od ul. Rolniczej do Małej.

Ładuję galerię...

Inwestycja rozpoczęła się w ubiegłym roku od przebudowy infrastruktury podziemnej. Od kilku miesięcy w tym miejscu pracują drogowcy. - Ułożono już chodniki, wykonano dodatkowe parkingi, które ułatwią mieszkańcom odwiedzanie piotrkowskich nekropolii, a obecnie trwa ostatni etap prac, czyli układanie nowych warstw asfaltu - mówi Krzysztof Rudzki z biura prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie.


Ponadto przy skrzyżowaniu z ul. Partyzantów wybudowano rondo, a przy ul. Rolniczej powstał próg zwalniający.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (37)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nico ~Nico (Gość)06.08.2017 22:35

Ten próg zwalniający to porażka. Ułożony z kostki, więc po kilku przejazdach samochodów ciężarowych zacznie się sypać. Ułożony beznadziejnie, bo powstał ogromny placek ze stromymi podjazdami/zjazdami. Utrudnia poruszanie się osobom na wózkach. Ja akurat pchałem wózek dziecięcy, ale zwłaszcza współczuję osobom na wózkach inwalidzkich lub poruszającym się o kulach, bo przejście dla pieszych z nagłym wybrzuszeniem to dla nich może być pułapka. Czy ktoś nie widział jaki gniot powstaje ? Wszędzie progi zwalniające, tak jakby warunki panujące w tamtej okolicy pozwalały na rozwijanie większych prędkości. Porażką roku nazwałbym próg zwalniający przy wejściu na nowy cmentarz. Po co ??? Żeby ludziom dokuczyć ????? Rondo może być, chociaż nie wiem czy jest sens robić takie duże. Mniejsze by wystarczyło a kosztowałoby na pewno mniej.

60


gość ~gość (Gość)06.08.2017 15:25

We Wszystkich Świętych to ludzie z Piotrkowa piwinni przyjechać komunikacją miejską albo na pieszo. Jakby mogli to by na cmentarze autami wjechali albo ludziom do domów. Zero myślenia!!! Ci co mieszkają w okolicy są zadowoleni z prac. Jest ładnie, droga równa. Czego chcieć więcej.

75


ares1 ~ares1 (Gość)07.08.2017 18:25

Najważniejsze że pleban z Łódzkiej zadowolniony!!! Czemu nikt go nie poprosił o komentarz???

21


Hmmmm ~Hmmmm (Gość)06.08.2017 16:09

Zauważyłem, że wielu ludzi zagląda na ten portal tylko po to, żeby ponarzekać w komentarzach. Śląską robili - było źle.Jak był remont ronda sulejowskiego, to było źle, jest remont spacerowej, też źle. Zapewne gdyby było zwykłe skrzyżowanie, to także wielu osobom by się to nie spodobało - zapewne byłaby dyskusja która droga ma być z pierwszeństwem przejazdu... i dlaczego jest znak stop zamiast ustąp pierwszeństwa... Może nauczmy się cieszyć, z tego co jest... a nie ciągle źle i źle i źle...

18


dno i metr mułu ~dno i metr mułu (Gość)06.08.2017 23:07

cenzura, cenzura,ep cenzura, wolność słowa po waszemu, aby nie urazić.

30


wkurzony ~wkurzony (Gość)06.08.2017 06:47

To już jest szczyt bezczelności.Rozpoczęcie tej bzdurnej inwestycji bez uzgodnień z Zakładem energetycznym/przypominam o slupach które wstrzymywały prace/,wielkość tego ronda /zresztą zbędnego bo przecież normalnie to ruch prawie żaden/.Oddanie ronda miało być w lipcu,na początku sierpnia ,teraz już na końcu tego miesiąca. .Może realnie na Wszystkich Świętych ?

102


mom ~mom (Gość)05.08.2017 21:27

Głównym celem modernizacji tej ulicy jest Kierkut i zobowiązania w stosunku do Łódzkiej Gminy Żydowskiej. Minęło kilka dni jak przedstawiciele tej Gminy, kontrolowali realizację zobowiązań podjętych przez Miasto tj. Zarząd Miasta Piotrkowa. Kontrola i widoczne efekty ...za ciut, ciut finał prac ...... a parkingi wybudowane zostaną przy Kierkucie ......

72


Hmmm ~Hmmm (Gość)06.08.2017 15:52

Jak dla mnie ul. Cmentarna i Partyzantów powinny być jednokierunkowe, a jeden pas powinno przeznaczyć się na parking. Zniknąłby problem parkowania "gdzie popadnie", łatwiej byłoby przejechać... Teraz auta parkują po obu stronach i ciężko jest minąć się z innym autem jadącym z naprzeciwka.

51


gość ~gość (Gość)06.08.2017 15:26

Jest super teraz!

24


mur cmentarny ~mur cmentarny (Gość)06.08.2017 15:12

Czy mur cmentarny będzie podwyższony? Bo rondo jest chyba z metr powyżej dotychczasowego poziomu ulicy, więc mur stał się tylko murkiem i jakieś dziecko może wpaść na cmentarz i zrobić sobie krzywdę.

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat