Advertisement

Fara zdezynfekowana

ePiotrkow Poniedziałek, 03 sierpnia 202044
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jakuba w Piotrkowie Trybunalskim została zdezynfekowana po tym, jak w lipcowej Mszy Świętej Trydenckiej udział brała tam osoba z dodatnim wynikiem testu na koronawirusa.
fot.: FB Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jakuba FARA w Piotrkowie Trybunalskim fot.: FB Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jakuba FARA w Piotrkowie Trybunalskim

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo naszych Parafian i wszystkich uczestników liturgii w naszej Bazylice przeprowadziliśmy dezynfekcję kościoła.

Mamy nadzieję, że dzięki temu nasza Bazylika będzie bezpiecznym miejscem do modlitwy i przeżywania Eucharystii.

- informują przedstawiciele parafii.


Zainteresował temat?

3

9


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (44)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

NWO da nam now relig ~NWO da nam now relig (Gość)03.08.2020 17:38

To który kościół następny do odstrzału, aby wiernych wystraszyć do końca, a kiedy zacznie się ostateczne zamykanie świątyń chrześcijańskich?

512


amon ~amon (Gość)03.08.2020 18:45

I co to da ? znów przyjdzie jeden zarażony i reszta do kwarantanny.

80


gość ~gość (Gość)03.08.2020 17:35

Panie Jezu, wybacz tym oprawcom, co tak plują na Twój Kościół św. Przepraszam za nich.

914


baltazar ~baltazar (Gość)04.08.2020 06:52

Zdezynfekować i zamknąć na zawsze.

37


gość ~gość (Gość)04.08.2020 07:31

Rycerze i dostojne damy bractwa świętego Jakuba u fary zostali osieroceni decyzją księdza biskupa poprzez pozbawienie ich opiekuna,który zostaje przeniesiony do Łodzi.Jestem ciekawa kto ich teraz weźmie pod swe skrzydła,bo szkoda aby się ono rozleciało.

22


gość ~gość (Gość)03.08.2020 18:31

Laudetur Jesus Christus, w oczach Pana Jezusa wszyscy zasługują na przebaczenie. Panie wybacz tym wszystkim, którzy szargają Twój Kościół- Twoje imię Najwyzszy Panie Jezu

38


j. ~j. (Gość)03.08.2020 20:32

Ale ,przecież nie ma żadnego koronawisusa, nie ma żadnej pandemii! To Bill Gates wymyślił, to światowy rząd! Chcą nas zachipować i dlatego wymyślili jakiegoś koronawirusa. Co oni robią? Tracą pieniądze na jakieś dezynfekcje, niech zadzwonią do Bydgoszczy, do ks. Kneblewskiego, to ich uświadomi, otworzy im oczy! Teraz księża też dali sobą manipulować i wierzą w pandemię? To spisek i ściema! Ludzie, którzy leżą w szpitalach też należą do spisku i udają, że chorują! Umierają zresztą też na niby. Trzeba włączyć myślenie i nie wierzyć w to, co mówią profesorowie medycyny, tylko w to, co mówią tzw. niezależne źródła! Nie trzeba nosić maseczek, a wręcz je wyrzucić, nie trzeba się dystansować, to wszystko brednie! A więc: nie ma pandemii, Słońce nie świeci, Polska leży w Afryce, da się zrobić kwadratowe koło, a Kopernik jeszcze żyje i udaje bezdomnego we Fromborku, trzeba tylko przejrzeć na oczy, włączyć myślenie i nie dawać sobą manipulować, nie wierzyć temu, czego uczą w szkole, co mówią w TV, piszą w gazetach itp. tylko trzeba korzystać z niezależnych źródeł, wtedy dopiero otworzy się nowy, wspaniały świat!

74


Bogna ~Bogna (Gość)03.08.2020 19:23

Spotykam w emzetkach panie, które jeżdżą bez maseczek albo mają je na brodzie. Jadą do kościoła. W kościele zachowują się tak samo. Potem jadą na cmentarz na rodzinne groby. Niestety - nie rozumieją, że narażają siebie i innych. Patrzą jak na wroga na osobę, która zwróci im uwagę. Albo udają głuche.

93


gość ~gość (Gość)03.08.2020 14:29

Taki sens jak jednokrotne dezynfekowanie przystanków.

102


~gość ~~gość (Gość)03.08.2020 18:09

i tym sposobem stali się awangardą wśród walczących z koronawirusem lepiej póżno niż póżniej

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat