Advertisement

Dachowanie zakończone w rowie

ePiotrkowRegion Niedziela, 15 maja 202274211
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę w godzinach wieczornych koło Stobnicy. Na drodze wojewódzkiej nr 742 dachował samochód.

Ładuję galerię...

Jak podaje portal Sulejów 24, kierująca samochodem osobowym jadąc w kierunku Bilskiej Woli, na łuku drogi wypadła z jezdni do rowu oraz dachowała, samochód również uderzył w jedno z drzew.

Poszkodowanej pomocy udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego z Sulejowa, pierwsze czynności na miejscu wykonali jednak ochotnicy z KSRG OSP Stobnica. Wśród interweniujących służb na miejscu znajduje się również JRG Piotrków Trybunalski oraz WRD Piotrków Trybunalski - podaje portal Sulejów 24. 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

born ~born (Gość)16.05.2022 23:30

Takie koszty, hałaśliwy tłumik, naklejki abarth, pewnie wystraszone zwierzaki wyskoczyły na drogę i zabrakło umiejętności

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat