Advertisement

Czołowe zderzenie w Jaksonku. Dwie osoby ranne

ePiotrkowRegion Piątek, 16 kwietnia 20213
Droga między Sulejowem a Jaksonkiem była nieprzejezdna. W piątek (16.04) po godzinie 14.00 doszło tam do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

16 kwietnia na drodze pomiędzy Sulejowem a Jaksonkiem doszło do zderzenia Opla Corsa i Hyundaia Tucsona

 

- Jadąca w stronę Sulejowa kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka hyundaiem - poinformowała Dagmara Mościńska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Do szpitala trafiła zarówno kierująca oplem, jak i kierowca drugiego z aut. Na miejscu zderzenia zostały służby ratunkowe i policjanci, którzy badają szczegóły tego zdarzenia. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Zalecany przez policję objazd prowadzi z Sulejowa w okolice Jaksonka drogą krajową DK12.

 

Utrudnienia trwały do godziny 17


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sdfghjk ~sdfghjk (Gość)16.04.2021 21:34

zamontowac odcinkowy pomiar predkosci i po krzyku

20


EP ~EP (Gość)16.04.2021 16:07

Brak umiejętności posługiwania się smartfonem

92


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat