Advertisement

Czarna seria byłych mistrzów

OSiR Poniedziałek, 02 maja 20220
Trwa fatalna seria jednej z najbardziej utytułowanych drużyn ALPN. Prym-Galeria Wnętrz przegrała trzeci mecz z rzędu. Znów bardzo wysoko.
ALPN ALPN

Zajmujący jeszcze do niedawna miejsce na podium zawodnicy  Galerii w sobotę ulegli Met-Stalowi 2:9. A warto przypomnieć, że barwy byłego mistrza ligi reprezentują tak znani eks-piłkarze, jak Artur Lamch czy Ireneusz Komar.

Prowadzący Barwil-Omega nie bez kłopotów pokonał WKS Proszenie 2:1, wygrały też pozostałe zespoły ścisłej czołówki: Starówka z KSTR Flexipal (4:3) i Moszczenica GG (8:5 z Drużyną Starszych Panów).

W 14. kolejce pauzował czwarty w tabeli Eko Luk i dziewiąty Rol-Best.

Mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR odbywają się w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat