Artykuły do tagu: futbol

Podium właściwie już  znane
Na dwie kolejki przed końcem wiemy niemal na pewno, które zespoły zajmą miejsca na podium Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Trudno mówić o niespodziewanych rozstrzygnięciach.
Barwil - Omega coraz bliżej mistrzostwa
W najciekawszym meczu 28. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zmierzyły się: walcząca o podium Starówka i wciąż liczący na awans do pierwszej „3” Met- Stal. Wynik zmieniał się kilkukrotnie.
Lider deklasuje wicelidera
Jeśli ktoś liczył na zacięty i wyrównany przebieg hitowego meczu 25. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, to…mocno się przeliczył. Lider nie dał wiceliderowi najmniejszych szans.
06.05.2024 15:37
Różnice klas
Znów kilka spotkań w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej potwierdziło tezę o dużych różnicach w poziomach poszczególnych drużyn. Zdaniem niektórych – zbyt dużych.
15.04.2024 16:04
Zmiana lidera
Już na początku rewanżowej rundy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zanotowano sporą niespodziankę. Prowadzący w tabeli aktualny mistrz Barwil – Omega przegrał z Met Stalem. Potknięcie lidera wykorzystała Starówka
29.01.2024 16:26
Błysk Eko Luku
Przedostatnia kolejka I rundy Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej przyniosła kilka niespodzianek. Za największą należy uznać porażkę lidera.
18.12.2023 15:37
Nie ma mocnych na Ekipę
Może nie wygrywają zbyt wysoko, raczej nie grają specjalnie efektownie, ale gry w defensywie zazdrości im każda drużyna Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Ekipa pokonała kolejnego faworyta i rok 2023 kończy w fotelu lidera!
11.12.2023 17:40
Słaby start mistrza
Tylko punkt w dwóch pierwszych meczach nowego sezonu Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej wywalczył obrońca tytułu. Kto postawił się mistrzowi?
Trudne początki beniaminków
Już w sierpniu, a nie jak do tej pory we wrześniu, nowy sezon zainaugurowali piłkarze – amatorzy. Do rozgrywek zgłosiło się 17 drużyn, czyli o dwie więcej niż w ubiegłym roku. O tym, jak ciężkie mogą być początki rywalizacji przekonali się beniaminkowie.
Barwil - Omega znów najlepszy
Najważniejsze rozstrzygnięcia Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej poznaliśmy już wcześniej. Ostatnia kolejka sezonu tradycyjnie kończyła się meczem, który niejednokrotnie decydował o tytule mistrzowskim. Tym razem spotkanie określane „amatorskim piotrkowskim gran derby” zakończyło się wynikiem wręcz nieprawdopodobnym.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat