Akcja łowców pedofilów

Strefa FMBełchatów Środa, 12 stycznia 2022762416
Obywatelskie zatrzymanie mężczyzny z gminy Zelów, podejrzewanego o wysyłanie małoletnim swoich nagich zdjęć.
fot. pixabay.com / Fleimax

Ujęcia dokonała grupa zajmującą się wyszukiwaniem osób, które próbują nawiązać kontakt seksualny z dziećmi.

- Osoby, które dokonały ujęcia, zastosowały wcześniej prowokację. Podając się za osobę małoletnią poniżej 15 roku życia, korespondowały internetowo z mężczyzną. Wysłani na miejsce policjanci przejęli zatrzymaną osobę i zabezpieczyli materiał dowodowy. Po jego wstępnej ocenie i konsultacji z prokuratorem, zatrzymana osoba została przesłuchana w charakterze świadka - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z policji w Bełchatowie.

Teraz sprawą zajmie się prokuratura.


Zainteresował temat?

3

6


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kazik ~Kazik (Gość)13.01.2022 08:17

Facet jak weźmie dobrego prawnika to ci łowcy będą mieli pozamiatanie bo za podszywanie się pod kogoś kim sie nie jest i prowokowanie osoby do popełnienia przestępstwa jest karalne.
Ci łowcy z główką coś nie tak maja i psychiatryk się kłania.
Pedofilem można można nazwać kogoś tylko wtedy jeśli fizycznie dojdzie do przestępstwa a tu takiego nie ma ale ostatnio taka moda u nas bo jak zgłosisz sprawę o przestępstwo popełnione przez urzędnika sprawa od ręki umorzona a z niewinnych ludzi próbuje robić się przestępców bo taka moda nastała

92


milicja ~milicja (Gość)12.01.2022 19:14

Nawet w Święta Łowcy mieli robotę i kogoś zgarnęli a Policja co? Policja w tej chwili została sprowadzona do maseczkowego poganiacza w sklepach, marketach itp. i jeszcze cwaniakują co to nie oni nie mając nawet pojęcia co robią....

112


goœć_janusz ~goœć_janusz (Gość)13.01.2022 10:38

ci łowcy to ładnie się widze zabawiają w internecie

50


dzikun ~dzikun (Gość)13.01.2022 09:59

Z utęsknieniem czekam na "łowców polityków" i na akcje oddawania ich w ręce policji i prokuratury, z zastrzeżeniem że obie instytucje czy formacje będą z opozycji.

80


Racjonalista ~Racjonalista (Gość)13.01.2022 09:20

Pamiętajcie osoba "złowiona" nie realizuje znamion żadnego czynu zabronionego pod groźbą kary gdy zamiast realnego dziecka umawia się nieumyślnie na spotkanie z dorosłym wabikiem. Ocena moralna działania takiej osoby pozostaje poza oceną prawną.

80


bell ~bell (Gość)12.01.2022 19:56

Moim zdaniem ci "łowcy" mają coś z głową nie tak, na psychotesty!

135


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat