6 złotych za litr benzyny?

ePiotrkow Wtorek, 12 października 202158 4920
Jesień tego roku będzie kojarzyła się kierowcom w Polsce z historycznymi podwyżkami cen paliw na stacjach benzynowych. Obecnie w mediach, ale także wśród kierowców, trwa wypatrywanie, kiedy i gdzie ceny podstawowych paliw, czyli benzyny bezołowiowej 95 oraz oleju napędowego przekroczą psychologiczną granicę 6 zł/l - piszą analitycy z portalu e-petrol.pl

Ładuję galerię...

Padają kolejne rekordy cen ropy naftowej. Tak drogo nie było od listopada 2014 roku. Zmiany już widać na stacjach benzynowych, a jak prognozują eksperci z e-petrol.pl, cena benzyny jeszcze w tym tygodniu przekroczyć powinna historyczne 6 zł za litr.

 

Kierowcy z naszego regionu już się łapią za portfele. - Tankuję, płacę i płaczę - mówi nam jeden z klientów. - Ceny rosną z dnia na dzień.  Za moment wszystko będzie drożeć - dodaje.

 

Nasi reporterzy sprawdzili dziś (12.10) ceny na stacjach trzech największych koncernów (patrz galerię zdjęć).  Od bariery 6 zł za najtańszą benzynę 95 dzielną nas już tylko grosze. Na obniżki nie ma szans, bo ropa naftowa idzie w górę.

 


Zainteresował temat?

1

6


Komentarze (58)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pkol ~Pkol (Gość)wczoraj, 06:22

Ludzie połuchajcie radio,pooglądajcie telewizje,nie ma znaczenia kto żądzi,ceny poszły na całym świecie podobnie jak prąd węgiel czy gaz,bo jest kryzys energetyczny....

11


go?ć_ela ~go?ć_ela (Gość)przedwczoraj, 09:49

A co ma do tego 500+?Szkoda Ci bo pewnie nie bierzesz.Za tuska byloby to samo i żadnego 500+.A tak chociaż jest na te fajki i jakie piwo.

23


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)przedwczoraj, 00:31

Poczekajcie aż Donald dojdzie to władzy to wtedy będą ceny ...

44


Brawo Wy ~Brawo Wy (Gość)3 dni temu, 13:14

Macie co chcieliście. Dodruk kasy na wszystkie zachcianki i obietnice dla ludu wyjdzie wam teraz bokiem bo myśleliście że pieniążki to za nic z nieba będą wam spadać a rząd już planuje pożyczać kasę od Chin czyli miska ryżu staje się coraz bardziej realna dla wszystkich. Sądzę że w ciągu 2 lat nawet najbardziej radykalni wyznawcy obecnej jak również każdej innej diaspory zaczną zgrzytać zębami.

65


go?ć_lucyna ~go?ć_lucyna (Gość)12.10.2021 23:16

Super musi być na500+

55


Depresja ~Depresja (Gość)3 dni temu, 10:35

Ludzie zadajcie sobie pytania. Co z Tą Polską ? Czego może nauczyc wasze dziecko pani w szkołę jedna druga "nauczycielka" Ze stażem po 40lat i więcej? Co może wpoić waszemu dziecku skoro jest już u kresu wytrzymałości. Nic! Może jedynie pokazać jak się pisze i czyta ale to samo możecie zrobić Wy, czego nauczy dziecko przez tyle lat nauki tego jak zarabiać 2tys zł? I żyć za pensje głodowa. A czy taki Jarosław Kaczyński czy jego interesuje po ile jest paliwo? Nie! Bo jest jeździ limuzyną rządowa nawet nie ma prawa jazdy niema żony niema dzieci, ma 72lata co jemu zależy? Nic doprowadzić Polskę do, ruiny i odejść z tego świata bo już swoje lata ma. Jemu, nie zależy na niczym jest już Stary i wypalony i, przez jego rząd My, młodzi ludzie będziemy mieli ciężko i nasze dzieci też. Tak jak stare auta powinny być złomowane tak jak i POlitycy po osiągnięciu wieku 60lat, nie powinni rządzić chyba że własnym pilotem od TV tak jak i nauczycielka w szkole nie nauczy dziecka jak osiągnąć sukces i, żyć na poziomie tak samo Polityk w wieku, emerytalnym nie zrobi nic dobrego dla Kraju bo jego czas jest ograniczony i on ma głęboko gdzieś co będzie działo się po, jego śmierci doprowadzi Polskę do zapaści i, pójdzie do piekła a My, będziemy mieli, piekło na Ziemi

32


Alan ~Alan (Gość)3 dni temu, 15:05

Socjalizm a będzie jeszcze drożej, ludzie się cieszą z 500 plus i reszt prezentów socjalnych.

13


wie ktoś ? ~wie ktoś ? (Gość)12.10.2021 20:19

Za Tuska cena baryłki ropy na giełdach dochodziła do 150 dolarów. Dziś oscyluje około 80 dolarów i paliwo prawie po 6 zł to ile paliwo będzie kosztować za Morawieckiego gdy baryłka też dojdzie jak wtedy do 150 dolarów ??????

133


liczydło ~liczydło (Gość)12.10.2021 20:40

W Niemczech na stacji Jet w końcu czerwca lałem diesla za 1,3 Euro, a dziś jest po 1,47 Euro czyli poszło w górę o 13 %. Dziś 1,47 Euro to 6,76 zł. Trochę drożej niż w Polsce. Relacja ceny litra paliwa do zarobków jest oczywiście kolosalna. Dodam też, że dawniej różnice w cenie między Polską, a Niemcami były większe.

110


 uuuu ~ uuuu (Gość)12.10.2021 16:08

Z niektórych komentarzy to wynika że PIS ma bardzo duży zasięg????, w Niemczech wszystko drożeje podobnie jak u nas Ukraina to samo Wielka Brytania też. Wydaje mi się że ten PIS to opanował cała Europę a może i nawet cały świat masakra ????.

1019


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat