10 pytań do Donalda Tuska. Ogólnopolska akcja PiS także w Piotrkowie

Wtorek, 24 stycznia 2023127
"10 pytań do Donalda Tuska" - to ogólnopolska akcja Prawa i Sprawiedliwości będąca kolejną odsłoną walki dwóch największych partii politycznych w Polsce. W Piotrkowie te pytania byłemu premierowi zadawał Antoni Macierewicz.

Ładuję galerię...

Marszałek senior dziennikarzy zaprosił do swojego biura poselskiego. Tam w obecności działaczy Prawa i Sprawiedliwości przedstawił mediom pytania, które jego partia kieruje do Donalda Tuska.

Wszystkie te pytania w istocie sprowadzają się do działania Donalda Tuska na rzecz Federacji Rosyjskiej, na rzecz jej dominacji nad Europą. To była polityka prezentowana przez pana premiera Tuska. Myśl tej polityki realizowała się w poszczególnych kwestiach podnoszonych przez nas w pytaniach do niego skierowanych - mówił Antoni Macierewicz, prezentując wszystkie dziesięć zagadnień przygotowanych przez działaczy PiS. 

Pytania dotyczą m.in. rezygnacji z instalacji amerykańskiej tarczy antyrakietowej w latach 2008-2009, akceptacji umowy z Gazpromem uzależniającej Polskę od rosyjskiej energii, chęci sprzedaży Rosjanom polskich rafinerii, blokowania budowy Baltic Pipe, czy oddania śledztwa smoleńskiego w ręce Rosjan. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

11

30


Komentarze (127)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pytajnik ~Pytajnik (Gość)26.01.2023 07:55

Panie Janik - a co podczas tej akcji politycznej robi dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim - p. Górecki? Czy dyrektorzy powinni brać udział w takich czysto politycznych akcjach?

161


Wyborca ~Wyborca (Gość)30.01.2023 14:02

Pytanie do Antka od kiedy jesteś agentem rosyjskim?

60


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)24.01.2023 23:54

Teatrzyk pod publiczkę dla ciemnych mas wyborczych.
Ja też mam parę pytań do przedstawicieli partii, która z prawem i sprawiedliwością ma związek jedynie w swojej nazwie. I chciałbym je zadać PUBLICZNIE. Ale zadając je tutaj, niczego nie wskóram, bo z przyczyn "technicznych" nawet pies z kulawą nogą ich nie przeczyta.
W szkole uczono mnie, że Konstytucja jest najwyższym aktem prawnym w Polsce. Kłamali! Dziś wiem, że nawet zwykłe rozporządzenie jakiegoś pajaca stoi nad Konstytucją i może być wdrożone, nawet jeśli jawnie i bezczelnie łamie Konstytucję - działania wdrażane podczas pLandemii są tego najlepszym dowodem. Wszyscy sobie Konstytucją wycierają gęby i radośnie świętują 3 maja. Wszystko to na pokaz. Konstytucja gwarantuje nam wolność poglądów i wyrażania własnych opinii. A w praktyce nie tylko nie wolno wyrażać pewnych poglądów publicznie, ale nawet zadawać pewnych istotnych pytań. Typowe cechy charakterystyczne dla dyktatury, choć oficjalnie mamy wolność i demokrację. Kumaci wiedzą, o czym piszę, a opinie ciemniaków mnie nie interesują.
I to by było na tyle. Dziękuję, dobranoc.
P.S. PiS, PO - jedno zło!

344


go?ć_gość  ~go?ć_gość (Gość)25.01.2023 12:09

Odpowiadam dla tego co pyta rząd ustala ceny od kiedy zrobili inflację to takie proste.

132


Brawo Wy ~Brawo Wy (Gość)25.01.2023 19:07

Wszystkie partie Won! Od 30 lat robią wam sieczkę z mózgu, napuszczają was na siebie żebyście się żarli miedzy sobą i o bele co a za waszymi plecami swoje robią! Popatrzcie ludzie co zrobiono z tym krajem przez te 33 lata tej niby demokracji, co mieliśmy jeszcze 20 lat temu a co mamy teraz? Idźcie kolejny raz na wybory w nadziei ż coś to zmieni, zróbcie kolejny raz to samo i oczekujcie innych rezultatów.

111


Ziomeczek ~Ziomeczek (Gość)25.01.2023 19:28

Donald dobry ziomek, tylko po to przepisał majątek na żonę ??

816


Antywolak ~Antywolak (Gość)25.01.2023 19:44

Jedyne pytanie do Antoniego a co takiego kąkretnie zrobiłeś człowieku dla mieszkańców, oprócz szczucia, uprawienia polityki pod publiczkę,a może wykarzesz się raz aktywnością chociażby i zdziałasz skutecznie z podwyżkami cen ciepła.

153


A74 ~A74 (Gość)25.01.2023 19:26

Panie Antoni a co z Tu nie Tuskiem?

71


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)25.01.2023 10:23

Prawda jest ze w Smoleńsku rzeczywiście coś się wydarzyło inaczej wrak nie byłby tam do tej pory ale my dowiemy się jak było dopiero za sto lat żadne śledztwo ani komisja nie wyjaśni tej tragedii za naszego życia acz kolwiek ja mam dość słuchania jak odgrzewanego kotleta o tych samych wiadomościach jaki to był Tusk idźmy dalej to już było chyba wojna dala im trochę do myślenia a rzad niech się zajmie podwyżkami cen ciepła np w Piotrkowie i niech się włączy bo przez piotrkowskich samorządowców to miasto upada a ludzie nie mają na życie

103


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)25.01.2023 15:02

Ja bym spytała o te fikcyjne przedszkoli i wyłudzenia dotacji- ciekawe co pan premier o tym sądzi ?

120


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat