Advertisement

Artykuły do tagu: zakupy

14 do 15 złotych za kilogram karpia - tyle zapłacimy za królewską rybę na wigilijny stół.
Czy to słodycze, czy dopalacze?
E-102, E-104, E-110, E-122, E-129... To nie kaliber broni ani nazwy samolotów myśliwskich. To niebezpieczne barwniki, które serwują producenci słodyczy. A słodycze te można spotkać również w sklepikach szkolnych, w których przecież produkty powinny być jak najzdrowsze...
Są zakupy, jest ryzyko - uważaj na oszustów
Duże, modne, firmowe i w atrakcyjnej cenie. Miały być wielką okazją. I były. Trzy torebki za łączną kwotę ponad 1700 zł stały się okazją do sprawdzenia, że zakupy na jednym z najpopularniejszych w Polsce serwisów aukcyjnych nie zawsze są bezpieczne. W Piotrkowie tych, którzy taką okazje mieli, jest coraz więcej. Tylko w przeciągu ostatnich sześciu miesięcy policja zanotowała 66 przypadków oszustw internetowych. Można zostać oszukanym, kupując telefon, konsolę, a nawet samochód. Jak ustrzec się przed nieuczciwymi sprzedawcami?
Dostaliście państwo nietrafiony, bądź uszkodzony prezent na gwiazdkę? Spróbujcie go zwrócić. Jeśli otrzymaliście zepsuty prezent to naprawdę nie ma na co czekać.
Komfortowy pakiet… kłamstw
Do tej pory sami się dziwią, jak mogli dać się tak nabrać. Młodzi, rzutcy, inteligentni, a uwierzyli domokrążcy, który oferował usługi jednej z telewizji cyfrowych. Uwierzyli i… gorzko tego pożałowali. Judyta i Łukasz z podpiotrkowskiego Majkowa sami zachodzą w głowę, jak tzw. autoryzowanemu dystrybutorowi udało się tak ich ograć.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat