Artykuły do tagu: sygnalizacja

Piotrków: Żądają uciszenia świateł
Przeciwko działającej od niedawna przez całą dobę sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach w mieście, zaczynają protestować mieszkańcy i to niekoniecznie kierowcy. Ludzie podkreślają, że przez dźwięki, które w założeniu mają pomagać niewidomym przejść na drugą stronę ulicy, nocą po prostu nie mogą zasnąć. Skargę podpisały rodziny mieszkające w pobliżu dużego skrzyżowania ul. Kostromskiej z Wojska Polskiego.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił przetarg na dostosowanie sygnalizatorów do nowego programu, który zakłada m.in umożliwienie bezkolizyjnego zawracania pojazdów na skrzyżowaniu Alei Sikorskiego z Kostromską.
Sygnalizacja w Meszczach już działa
Zamiast w trybie awaryjnym działa już normalnie. Uruchomiono w końcu sygnalizację świetlną w Meszczach.
Meszcze: Sygnalizacja od poniedziałku
Sygnalizacja świetlna w Meszczach już działa! Co prawda na razie pulsuje jedynie żółte światło, ale już od najbliższego poniedziałku zacznie funkcjonować w normalnym trybie.
Mimo zapowiedzi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o możliwości wcześniejszego włączenia sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu krajowej ósemki w Meszczach, światła nadal nie działają.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat