Advertisement

Artykuły do tagu: składka

Rząd szykuje zaostrzenie kar w prawie o ruchu drogowym
Wysokość składki OC uzależniona od liczby punktów karnych; kasowanie punktów po upływie 2 lat, a także zaostrzenie kar m.in. w przypadku prowadzenia auta po pijanemu - to tylko niektóre założenia zmian w zakresie ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw, które przyjęła we wtorek rada ministrów.
Ile zapłacisz za polisę OC? Wylicz składkę OC on-line!
Polisa OC jest obowiązkowym ubezpieczeniem dla każdego kierowcy, który posiada samochód. Ile trzeba za nią zapłacić? Teraz jej wysokość można sprawdzić także przez Internet!
Rekalkulacja składki – korzyść, czy strata?
Kupujesz nowe auto, czy wiesz, co w takiej sytuacji dzieje się z umową OC? Twoje składki wzrosną, pozostaną bez zmian, czy może zmaleją? Dowiedz się, co warto wiedzieć na temat rekalkulacji składki. Co zrobić, aby wyjść na tym jak najlepiej?
ZUS zaprasza na szkolenie
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Piotrkowie Trybunalskim organizuje bezpłatne szkolenie poświęcone e-Składce.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat