Advertisement

Artykuły do tagu: piotrkowski

Powiatowe szkoły mają problemy
Dwie szkoły, których organem prowadzącym jest powiat piotrkowski, borykają się z kłopotami finansowymi.
Moszczenica zaprasza na dożynki powiatowe
15 września starosta powiatu piotrkowskiego Stanisław Cubała wraz z wójtem gminy Moszczenica Marcelim Piekarkiem zaprasza na Dożynki Powiatowe do amfiteatru Gminnego Ośrodka Kultury w Moszczenicy.
Kto zasłużył na uznanie?
We wrześniu tradycyjnie już dowiemy się, kto wygrał plebiscyt „Zasłużony dla powiatu piotrkowskiego”. Można jeszcze zgłaszać kandydatury.
Na Piknik Rodzinny do Skotnik w gminie Aleksandrów zapraszają piotrkowskie Starostwo Powiatowe i Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Aleksandrów "Jesteśmy Razem".
Piknik Rodzinny Skotniki 2013
Już 4 sierpnia (niedziela) w Skotnikach odbędzie się Piknik Rodzinny połączony z obchodami Dni Ziemi Piotrkowskiej.
Dni Gorzkowic: Tłumy na koncercie Kombii
W niedzielę na stadionie w Gorzkowicach zjawiły się tłumy. Podczas drugiego dnia obchodów Dni Gorzkowic wystąpił zespół Kombii.
Dni Gorzkowic rozpoczęte
W sobotę rozpoczęły się Dni Gorzkowic połączone z obchodami XXI rocznicy powstania Radia Strefa FM.
Unijne pieniądze zainwestują w turystykę
Wszystko wskazuje na to, że nasz kraj otrzyma z kolejnego budżetu unijnego ponad 300 miliardów złotych. Przedstawiciele poszczególnych samorządów już zastanawiają się, na co wydać te pieniądze. Władze powiatu piotrkowskiego mają już kilka pomysłów.
Magia sznurka w Bibliotece Pedagogicznej
Z okazji Dnia Kobiet Biblioteka Pedagogiczna we współpracy z Piotrkowskim Kołem Gospodyń Miejskich zorganizowała w swojej siedzibie warsztaty rękodzielnicze dla zainteresowanych pań.
- Dopłaty bezpośrednie trafią do rolników zgodnie z planem -zapewnia Sławomir Ogrodnik, kierownik powiatowego biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Piotrkowie Trybunalskim.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat