Advertisement

Artykuły do tagu: liga

Przygotowujący się do rozgrywek piłkarze Concordii rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem ich rywalem był beniaminek trzeciej ligi MKS Kutno.
Concordia zagra jednak w drugiej lidze! Zdecydowała fuzja Groclinu z Polonią.
10.07.2008 11:25
Wielki bałagan
Wielki bałagan, czeski film - to łagodne określenie obecnej sytuacji w polskiej piłce nożnej. Na dwa i pół tygodnia przed rozpoczęciem rozgrywek działacze Concordii Piotrków nie wiedzą, w której klasie rozgrywkowej będzie występował klub. Jeszcze niedawno wydawało się, że w drugiej lidze. Tymczasem w poniedziałek wieczorem PZPN podjął decyzję o przwyróceniu do ekstraklasy Polonii Bytom, która wcześniej nie otrzymała licencji. Powoduje to spadek łódzkiego Widzewa do drugiej ligi i spowodować może także to, że Concordia nie zagra w tej klasie rozgrywkowej. Zszokowany tą decyzją jest prezes Dariusz Dzwonnik.
- Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że z naszego awansu do drugiej ligi niewiele osób się cieszy - mówi z żalem prezes Concordii Dariusz Dzwonnik.
- Nie wiem co mam powiedzieć zawodnikom, dla mnie jest to wszystko chore - powiedział Strefie FM trener Concordii Piotrków Sławomir Majak.
Concordia: Mecze poza Piotrkowem ?
Stadion Miejski Concordii, w obecnym stanie, nie zostanie dopuszczony do drugoligowych rozgrywek.
Emocje związane z występami polskich piłkarzy na Euro 2008 już za nami. Pora wrócić do szarej rzeczywistości. Szarej, ale bliższej, bo piotrkowskiej. Ewentualnie podpiotrkowskiej. Sprawdzamy, ile zarabiają piłkarze w naszym regionie.
Majak nadal trenerem Concordii
W poprzednim numerze pisaliśmy o tym, że posada trenera Concordii Sławomira Majaka jest zagrożona. Zarząd klubu podjął już decyzję o przyszłości szkoleniowca, który poprowadzi Concordię w rundzie jesiennej drugiej ligi. Zostaje także jego asystent Marek Pochopień. Duet trenerski otrzymał jednak swoiste ultimatum - drużyna musi zacząć grać widowiskowo i prezentować się znacznie lepiej niż w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.
Po spotkaniach barażowych o udział w nowej II lidze wyjaśniło się już prawie wszystko, jeśli chodzi o skład Ekstraklasy, I, II i III ligi w sezonie 2008/2009. Concordia Piotrków zagra w grupie wschodniej II ligi.
Zakończyły się, organizowane przez piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Ostatnia kolejka przyniosła odpowiedzi na kilka pytań.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat