Advertisement

Artykuły do tagu: liga

W meczu 24 kolejki Concordia jedzie do Głowna by tam zmierzyć się z miejscową Stalą. Gospodarze tego meczu zajmują ostatnie miejsce w tabeli.
Concordia zmierzyła się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w meczu 23 kolejki III ligi grupy 1. Bezbramkowy remis nie zadowolił żadnej ze stron. Sędzia nie uznał bramki kapitana.
Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą piłkarze trzecioligowej Concordii Piotrków. Dziś na stadionie przy ulicy Żwirki nasi zawodnicy rozegrają kolejne spotkanie. Tym razem ich rywalem będzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
Zainuagurowali rundę rewanżową piłkarze-amatorzy, występujący w lidze organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. W pierwszej, wiosennej kolejce łatwe zwycięstwa odnieśli liderzy rozgrywek. Barwil-Omega rozgromił Drewmal aż 5:1, zaś FC Bermud pokonał Podmiejską 3:0. W pierwszej lidze niespodzianką jest wysoka wygrana Starówki nad Rubiką. Ostatni zespół w tabeli zwyciężył swojego rywala 3:0 i tym samym znacznie zwiększył swoje szanse na utrzymanie w lidze. Kolejna runda spotkań zostanie rozegrana 1 maja.
Concordia Piotrków wygrała na własnym boisku z Mazowszem Grójec 3:1. Wszystkie bramki zobyli zawodnicy z Piotrkowa.
05.04.2008 18:02
W 19 kolejce III ligi Concordia Piotrków pokonała na własnym boisku Freskovite-Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat