Poloniści wygrali po trudnym meczu

Sobota, 26 września 20150
Polonia Piotrków pokonała w meczu IV ligi Astorię Szczerców 2-0 (1-0). Mecz nie był jednak łatwy dla zawodników trenera Roberta Grzesiuka. Liczą się jednak kolejne trzy punkty.

Pierwszego gola ładnym strzałem zdobył Mariusz Zaor w 33 minucie. Po przerwie w 75 minucie na listę strzelców wpisał się Damian Gul dobrze wykonując jedenastkę podyktowaną za zagranie ręką w polu karnym.

Mariusz Zaor:

- Na szczęście obudziliśmy się, zaczęliśmy z nimi walczyć, ciężka wygrana, ale jednak wygrana i liczą się trzy punkty. Trener mówił, że gramy z kontry i się udało. Wpadło i dalej już tylko walka.

Trener Robert Grzesiuk nie chciał nikogo wyróżniać. – Cała drużyna zasługuje na uznanie – powiedział po meczu.

POLONIA PIOTRKÓW – ASTORIA SZCZERCÓW 2-0 (1-0)

Bramki: Zaor (33 min), Gul (75 min. karny)

Polonia:  Błażejewski – Sulikowski, Batata, Grzybowski, Kukułka, Zaor (Potakowski – 88 min.), Kowalczyk, Jakubiak, Gul (Dura – 76 min.), Paprocki (Jakubowski – 90 min), Malicki