Trzecia wygrana Piotrkowianina. Trzecia przegrana Piotrcovii

Sobota, 26 września 20152
Piłkarze ręczni Piotrkowianina wygrali trzecie spotkanie z rzędu w I lidze. Tym razem nasi zawodnicy odprawili MTS Chrzanów wygrywając wysoko 34-25. Z kolei Piotrcovia przegrała z Metraco Zagłębiem Lubin 22-27 (13-11).

Już po 15 minutach było 7-2, a chwilę później 9-4. Świetnie bronił Artur Banisz. W II połowie trener gospodarzy dokonał kilku zmian, gra się wówczas nieco wyrównała, ale i tak goście nie mieli szans na odrobienie strat.

Piotrkowianin pozostał liderem grupy B I ligi.

MKS Piotrkowianin – MTS Chrzanów 34-25 (17-9)

MKS Piotrkowianin: Banisz, Procho, Pietruszka, Mróz 5, Zińczuk 6 (3), Woynowski 1, Chełmiński 4, Pakulski, Swat 8 (2), Surosz 1, Pożarek 1, Pacześny 4, Wędrak 2 (1), Jankowski 2 (1)

Piotrcovia przegrała z Metraco Zagłębiem Lubin 22-27 choć prowadziła do przerwy 13-11. Kluczowe było jednak pierwsze 10 minut drugiej połowy, gdy piłkarki drużyny gości rzuciły 5 bramek a gospodynie żadnej.

Smutne było zatem pożegnanie klubowej legendy Beaty Skury.

PIOTRCOVIA - METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN 22-27 (13-11)

Piotrcovia: Jurkowska, Opelt, Sarnecka - Rol 1, Sobińska 3, Szymańska 6, Kopertowska 2, Marszałek 2, Wawrzynowska 2, Wypych 4, Szafnicka, Olek 1, Piecaba 1, Ivanović, Jałoszewska.