Artykuły do tagu: Polanik

Rekord świata pobity młotem Polanika
82,29 m to nowy rekord świata w rzucie młotem kobiet. Wynik ten został osiągnięty przez Anitę Włodarczyk sprzętem piotrkowskiej firmy Polanik podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.
Sprzęt Polanika na Igrzyskach w Rio de Janeiro
Podczas 31. Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro sportowcy będą rzucać młotami firmy Polanik - wyprodukowanymi w Piotrkowie.
Rozbudujcie stadion, będziemy rzucać młotem
Polski lekkoatleta, młociarz, mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata, doskonały sportowiec. Mowa o Szymonie Ziółkowskim, który został ambasadorem Klubu Sportowego Polanik Piotrków Trybunalski.

Z mistrzem rozmawiamy, dlaczego sprzęt sportowy firmy z Piotrkowa jest najlepszy na świecie.
Rywalizowali pod okiem mistrza
Szymon Ziółkowski mistrz olimpijski oraz podwójny mistrz świata w rzucie młotem przyglądał się zmaganiom młodych sportowców podczas pierwszego mityngu lekkoatletycznego zorganizowanego przez działaczy Klubu Sportowego Polanik Piotrków Trybunalski. Imprezę zorganizowano na piotrkowskim Stadionie Miejskim Concordia.
02.09.2015 12:19
Medale z Polanikiem
Trzy złote medale przywieźli polscy sportowcy z lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Pekinie. Warto zwrócić uwagę na zwycięstwa młociarzy - Anity Włodarczyk i Pawła Fajdka, a to dlatego, że zwyciężali, rzucając młotami piotrkowskiej firmy Polanik. O sukcesie, dumie ze swoich produktów i polskim sporcie opowiadał w programie „O tym się mówi” na antenie Strefy FM Dariusz Szczepanik, prezes firmy.
Rekord świata z Polanikiem
Anita Włodarczyk, która w sobotę pobiła fenomenalny rekord świata w rzucie młotem (81,08) uzyskała go sprzętem piotrkowskiej firmy Polanik. Młot nosi nazwę PM-4/95- S.
Polanik dostarczy sprzęt na zawody w Pekinie
Piotrkowska firma Polanik dostarczy sprzęt na 15. Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Pekinie. Zawody odbędą się sierpniu.
Polanik z Piotrkowa - skromne początki, spektakularny sukces
Początki były skromne. Nie było pieniędzy na reklamę, ale sam produkt się obronił. Dziś sprzętu piotrkowskiej firmy Polanik używają sportowcy podczas najważniejszych imprez sportowych na świecie.
Piotrkowska firma Polanik nie zwalnia tempa
W ostatnim czasie przedstawicielom firmy Polanik udało się podpisać kilka lukratywnych kontraktów.
11.02.2014 11:18
KS Polanik wystartował!
Miło nam poinformować, że powstał Klub Sportowy Polanik Piotrków Trybunalski. Tym samym Polanik ziścił plany, aby reaktywować lekkoatletykę w swoim regionie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat