Artykuły do tagu: Polanik

Polanik pomaga nie tylko zawodowcom
Pięcioro uczniów piotrkowskich szkół, uczestniczących w zawodach lekkoatletycznych, otrzymało nagrody od przedstawicieli firmy Polanik.
16.09.2017 16:15
Rekordowy Polanik Cup
III Mityng Lekkoatletyczny Polanik Cup był wyjątkowy z co najmniej trzech powodów, po pierwsze wzięło w nim udział ponad 100 zawodników, po drugie zorganizowano go w roku 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego i po trzecie po raz pierwszy na Stadionie Miejskim "Concordia" można było podziwiać konkurs rzutów oszczepem.
Przyjdź na stadion i dopinguj lekkoatletów
III Polanik Cup – Mityng Lekkoatletyczny 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego odbędzie się w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim „Concordia” przy ulicy Żwirki 6. Początek zmagań młodych lekkoatletów o godzinie 11.00.
Marcelina Witek najlepsza podczas Uniwersjady!
Oszczepniczka Klubu Sportowego Polanik Piotrków Trybunalski wywalczyła złoty medal podczas 29. Letniej Uniwersjady, która odbywa się w Tajpej. Zawodniczka pobiła tam rekord życiowy, rzucając 63,31 m.
Brąz Marceliny podczas mistrzostw Europy
Marcelina Witek zawodniczka Klubu Sportowego Polanik Piotrków Trybunalski zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Europy U23 w Lekkiej Atletyce, które zakończyły się w miniony weekend w Bydgoszczy.
Marcelina pomogła naszej reprezentacji zdobyć srebro
Reprezentacja Polski wróciła z Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce ze srebrnym medalem, pomogła go zdobyć m.in. oszczepniczka Marcelina Witek, zawodniczka KS Polanik Piotrków Trybunalski.
 Czołowa polska lekkoatletka dołączyła do KS Polanik
Marcelina Witek, lekkoatletka specjalizującą się w rzucie oszczepem, reprezentuje od 2017 roku Klub Sportowy Polanik Piotrków Trybunalski. 22-latka ma na swoim koncie m.in. tytuły mistrzyni Polski juniorek i seniorek.
Anita Włodarczyk w Piotrkowie [wywiad]
Mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro, a także rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk przyjechała do Piotrkowa, żeby spotkać się z pracownikami firmy Polanik, to właśnie młotem tej firmy pobiła wszystkie dotychczasowe rekordy, stając się jedną z największych gwiazd światowej lekkiej atletyki.
Olimpijczyk dopingował uczestników II mityngu Polanik Cup [aktualizacja]
Zmaganiom sportowców, który wzięli udział w II Ogólnopolskim Mityngu Lekkoatletycznym Polanik Cup, przyglądał się Wojciech Nowicki, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w rzucie młotem.
Mityng lekkoatletyczny z gwiazdą
Wojciech Nowicki, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio w rzucie młotem, będzie gwiazdą II Ogólnopolskiego Mityngu Lekkoatletycznego "Polanik Cup", który odbędzie się już w najbliższą niedzielę na piotrkowskim Stadionie Miejskim "Concordia".
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat