Advertisement

Artykuły do tagu: Niewiadów

Niewiadów ekologicznie, czyli akademia sportu z nowoczesnym basenem
W Niewiadowie już niedługo będzie można skorzystać z nowej atrakcji regionalnej – Akademii Sportu, która powstaje na miejscu dawnego kąpieliska. Budowa tego nowoczesnego obiektu na terenie powiatu tomaszowskiego jest możliwa dzięki wsparciu ze środków unijnych. Największą atrakcją tego nowego obiektu sportowego z pewnością będzie najnowocześniejszy w Polsce basen ekologiczny z naturalnym systemem oczyszczania wody.
Wpadł z narkotykami kradnąc... rękawiczki
37-letni mężczyzna został zatrzymany w jednym ze sklepów w Niewiadowie (pow. tomaszowski) po tym, gdy próbował ukraść rękawiczki. Podczas jego kontroli osobistej, policjanci znaleźli kilkadziesiąt torebek ze środkami odurzającymi. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Pierwszy noworoczny gol padnie w Niewiadowie?
Od lat pierwszy gol w Nowym Roku padał zawsze w Krakowie podczas treningu Cracovii. W grodzie Kraka spotkanie rozpoczynało się o 12:00. W 2012 roku inauguracyjna bramka może jednak paść w Niewiadowie w gminie Ujazd.
Pazura honorowym obywatelem gminy Ujazd
Złote Lwy, Złota Kaczka a teraz honorowe obywatelstwo gminy Ujazd. Znany aktor i reżyser Cezary Pazura został wyróżniony przez mieszkańców miejscowości, w których spędził dzieciństwo i młodość. Uroczystość obserwowało tysiące osób w tym koleżanki i koledzy z ławy szkolnej a także rodzice aktora.
Sparingi: Sergio Batata w Niewiadowie
Jeden z najsłynniejszych piłkarzy pochodzenia brazylijskiego, którzy grają w Polsce, Sergio Batata (posiada obywatelstwo polskie) strzelił bramkę dla Stali Niewiadów w sparingowym meczu przeciwko KS Paradyż.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat