Advertisement

Artykuły do tagu: CB¦P

Przejęli 177 kg narkotyków
Marihuana przemycona do Polski z Hiszpanii ukryta była w samochodzie ciężarowym, transportuj±cym pomarańcze. 177 kg tego narkotyku, wartego ponad 7 mln zł przejęli policjanci Centralnego Biura ¦ledczego Policji wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w okolicach Bełchatowa. Zatrzymany do sprawy mężczyzna, po usłyszeniu zarzutów w lubelskiej Prokuraturze Krajowej, został tymczasowo aresztowany.
Olbrzymia fabryka nielegalnych papierosów zlikwidowana
Nielegalna fabryka papierosów została zlikwidowana w gm. Wola Krzysztoporska. Była jedn± z największych w centralnej Polsce. Linia produkcyjna była warta około 1,8 mln zł. Policjanci z Centralnego Biura ¦ledczego Policji zabezpieczyli ponad 3 mln sztuk papierosów oraz ponad 25 ton krajanki tytoniowej. Do sprawy zatrzymano także 10 osób, które usłyszały już zarzuty. Skarb Państwa mógł stracić nawet 30 mln zł.
Nielegalna fabryka papierosów zlikwidowana
Policjanci Centralnego Biura ¦ledczego Policji zlikwidowali nielegaln± fabrykę papierosów w Piotrkowie Trybunalskim. Podczas akcji zabezpieczono 1,6 tony suszu i krajanki tytoniowej, a także maszyny warte milion złotych. Działania były dynamiczne: sprawcy zabarykadowali się wewn±trz fabryki, mieli urz±dzenia do zagłuszania ł±czno¶ci telefonicznej, a cały obiekt był monitorowany.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat