Artykuły do tagu: sport

Jak dobrze wyglądać nago?
Wszędzie noszą ze sobą plastikowe pojemniczki, a w nich ryż z kurczakiem, czyli chleb powszedni każdego kulturysty. Trenują nawet kilka godzin dziennie. Po co to wszystko? Żeby dobrze wyglądać, nie tylko nago, również, aby koszulka ładnie opinała mięśnie.
Concordia wycofała się z rozgrywek!
Już w sobotę ruszą rozgrywki w piotrkowskiej klasie okręgowej. Piotrkowska Concordia miała się zmierzyć w pierwszym meczu rundy wiosennej z Omegą II Kleszczów, ten mecz się jednak nie odbędzie, ponieważ KS "Concordia" Piotrków Trybunalski wycofał się z rozgrywek.
Piotrkowianie w czołówce nie tylko w zapasach
Reprezentanci Piotrkowa doskonale zaprezentowali się podczas II zawodów z cyklu Grand Prix Polski w Brazylijskim Ju Jitsu, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim.
Medale zapaśników AKS w PP
Pięć medali zdobyli zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Pucharu Polski Kadetów w Warszawie. Najlepiej spośród piotrkowskich zapaśników zaprezentował się Karol Socha, który zdobył srebrny medal w kat. wagowej 54 kg.

Zawodnicy klas sportowych Gimnazjum nr 2 wyjadą na turniej do Częstochowy
Zawodnicy klas sportowych o profilu piłki nożnej z Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Piotrkowie wyjadą na turniej piłkarski do Częstochowy.
Kamil Majchrzak zadebiutował w reprezentacji
Piotrkowski tenisista Kamil Majchrzak rozegrał swój pierwszy mecz w reprezentacji Polski. Przypomnijmy, piotrkowianin wraz z Jerzym Janowiczem, Łukaszem Kubotem oraz Marcinem Matkowskim został powołany do reprezentacji na mecz 1. rundy Grupy I Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Davisa z Litwą. Ostatecznie Polacy wygrali ten pojedynek 3:2.
Piotrkowianin najgorszy w swojej grupie?
Tak mogliby pomyśleć ci, którzy twierdzą, że porażka z ostatnią drużyną w grupie A na to właśnie wskazuje. Pierwszoligowy Piotrkowianin niespodziewanie przegrał bowiem z zajmującym dotychczas ostatnie miejsce w tabeli MKS Henri Lloyd Brodnica 26:27 (10:13). Oznacza to, że oddalił się cel piotrkowskiego zespołu, jakim jest zajęcie drugiego miejsca, uprawniającego do gry w barażach.
Andriej pnie się rankingu ATP
Aktualnie najwyższej sklasyfikowanym w rankingu ATP tenisistą związanym z
Piotrkowem jest Andriej Kapaś, zawodnik PKTZ Winner Piotrków Trybunalski,
który wśród singlistów zajmuje w tym rankingu 333. miejsce (175. miejsce w deblu).
Kamil to wyjątkowy chłopak
Tenisowa reprezentacja Polski rozpocznie dziś rywalizację z Litwą w Pucharze Davisa. Na korcie w Płocku na pewno zobaczymy Łukasza Kubota i Jerzego Janowicza, ale w składzie reprezentacji po raz pierwszy znalazł się także piotrkowianin Kamil Majchrzak, który być może także dostanie szansę gry. - Z przyjemnością obserwuje jak ten zawodnik rozwija się na korcie. Przy takich postępach powołanie go do kadry na Puchar Davisa było kwestią czasu – mówi Wiesław Kozica, pierwszy trener Kamila Majchrzaka.