Medale zapaśników AKS w PP

Strefa FM Środa, 11 marca 20150
Pięć medali zdobyli zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Pucharu Polski Kadetów w Warszawie. Najlepiej spośród piotrkowskich zapaśników zaprezentował się Karol Socha, który zdobył srebrny medal w kat. wagowej 54 kg.

Na najniższym stopniu podium stanęli natomiast: Oskar Olejnik w kat. 54 kg, Michał Twardowski w kat. 50 kg, Mateusz Szewczuk w kat. 58 kg oraz Maciej Kleczewski w kat. 100 kg.

Wyniki uzyskane przez podopiecznych trenera Karola Sali zagwarantowały AKS pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej.

Bardzo dobre wieści napłynęły do nas także z Węgier, Mateusz Bernatek zajął III miejsce w kat. 66 kg podczas Grand Prix tego kraju, zapaśnik AKS jako jedyny z zawodników kadry narodowej seniorów stanął podczas tych zawodów na podium. Mateusz zapewnił sobie tym samym udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, które odbędą się 27-29 marca w Wałbrzychu.