Znamy kolejnego kandydata na prezydenta Piotrkowa

Poniedziałek, 26 lutego 2024207
Kolejny komitet zaprezentował swojego kandydata na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Z ramienia KWW "Z sercem dla Piotrkowa" o fotel włodarza miasta powalczy Juliusz Wiernicki.

Ładuję galerię...

Oficjalna prezentacja kandydata KWW "Z sercem dla Piotrkowa" odbyła się podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, zorganizowanej w pobliżu wieży ciśnień.

Dziękuje za to, że cały komitet wybrał mnie jednogłośnie, abym mógł reprezentować mieszkańców w wyborach samorządowych jako kandydat na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Urodziłem się tutaj, mieszkam wraz z wspaniałą żoną. Od 8 lat prowadzę własną działalność gospodarczą i od wielu lat jestem czynny społecznie i charytatywnie, i właśnie dzięki temu uzyskałem przeświadczenie, że piotrkowianie to fantastycznie ludzie. W tej kampanii oraz mojej - mam nadzieję - przyszłej działalności samorządowej, będzie mi towarzyszyć hasło "Najważniejsi w Piotrkowie są mieszkańcy" - mówił podczas konferencji Juliusz Wiernicki, kandydat KWW "Z sercem dla Piotrkowa" na prezydenta miasta.

W czasie konferencji Juliusz Wiernicki zwrócił uwagę na sprawy związane z zarządzaniem miastem, poprawę infrastruktury miejskiej, bezpieczeństwo publiczne oraz sprawy związane z ekologią.

Nasz program w skrócie można określić trzema hasłami: więcej pieniędzy dla Piotrkowa, nowe i odważne inwestycje oraz ożywienie naszego miasta - wyjaśnia Juliusz Wiernicki.

Wiernicki chce postawić na rozwój gospodarczy miasta poprzez współpracę z przedsiębiorcami - zwłaszcza tymi prowadzącymi małe firmy, walkę o środki zewnętrzne dla miejskich inwestycji, dialog społeczny z mieszkańcami, wspieranie oddolnych inicjatyw, edukację na wysokim poziomie, rozwój infrastruktury oraz nowoczesne rozwiązania m.in. w inwestycje w zielone technologie. Jak podkreśla Piotrków potrzebuje odważnych decyzji i współpracy wielu środowisk, aby zahamować spadek liczby mieszkańców.

 

O swoich pomysłach i programie kandydat KWW Z sercem dla Piotrkowa będzie rozmawiał  z mieszkańcami podczas specjalnych spotkań, które są planowane w całym Piotrkowie. Towarzyszyć mu będą kandydaci na radnych z danego okręgu. Juliusz Wiernicki jest także "jedynką" KWW "Z sercem dla Piotrkowa" w wyborach do Rady Miasta w okręgu nr 3.

 

Z kolei w 2023 roku startował w wyborach parlamentarnych z ramienia Koalicji Obywatelskiej. W okręgu nr 10 zdobył 1370 głosów, jednak mandatu do Sejmu nie uzyskał.

POLECAMY


Zainteresował temat?

7

9


Komentarze (207)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Danek ~Danek (Gość)27.02.2024 15:39

Trzeba pogonić ten skostniały i skorumpowany nepotyzmem układ obecnego prezydenta . Młodzi z otwartą głową i nowymi pomysłami na miasto muszą zastąpić ludzi którzy szkoły kończyli jeszcze za Gierka .

61


Megi ~Megi (Gość)27.02.2024 09:58

Koalicja obywatelska to nie brzmi zbyt zachęcająco. Wolę Pana Krzysztofa. I Pan Krzysztof jeszcze raz wygra, czego mu bardzo życzę

615


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)27.02.2024 12:46

A Pan Cecotka nie został nominowany na kandydata?Taka medialna osobistość w cuglach wyprzedziłby wszystkich.Z takim parciem na szkło nikt by nie miał szans

52


stefan ~stefan (Gość)27.02.2024 12:38

Widzę ze chojniakowa ekipa mocno zapracowana. Widzą ze im sie pod nogami pali. Tylu kandydatów na raz i każdego trzeba oczernic - roboty cala masa

65


mieszkaniecpiotrkowa ~mieszkaniecpiotrkowa (Gość)27.02.2024 11:57

Młodego człowieka to miasto potrzebuje co będzie chciał robić. Doświadczenie w radzie to go tylko nauczy kombinatorstwa. Zresztą najmłodszy też nie jest. Przynajmniej nie wygląda.

30


wwsdadwaq ~wwsdadwaq (Gość)27.02.2024 11:25

Dlaczego wszyscy boją się startować z komitetów partyjnych? Wiernicki z PO czy Cubała w Rozprzy z PSLu?

50


carot ~carot (Gość)27.02.2024 11:18

czy mi się zdaje, czy deweloper jest w tej partii? Pewnie będzie lobbował za budowa tanich mieszkań w PTR.

61


Juliusz ~Juliusz (Gość)27.02.2024 11:17

super, mam na kogo zagłosować

55


stawiam na Julka ~stawiam na Julka (Gość)27.02.2024 11:14

Młodości, dodaj Mu skrzydła, bo orla twych lotów potęga, niech zawsze w życiu sięga tam, gdzie wzrok nie sięga, ale serce drogę
wskazuje, która do lepszego jutra prowadzi i nasze miasto dla wszystkich mieszkańców piękniejsze buduje.

53


Wybory ~Wybory (Gość)26.02.2024 21:27

Z miłą chęcią obserwuje poczynania Pana Julka od dłuższego czasu. To człowiek z pasją, miły, niezwykle uprzejmy a sam jego ton wypowiedzi sprawia, że można go słuchać bez znudzenia. Jest wyjątkowo kontaktową osobą co niestety różni od Juliusza Pana Krzysztofa Chojniaka. Nie potrafi nawet porozmawiać z mieszkańcami, wychodzi sobie tylko porobić fotki na nowych drogach. Oddaje głos na kogoś nowego, świeżego, pełnego pomysłów!

87


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat