Zatrzymani z narkotykami

PolicjaOpoczno Piątek, 06 sierpnia 202142713
Policjanci opoczyńskiej komendy podczas działań antynarkotykowych zatrzymali trzy osoby, w tym nieletniego. Funkcjonariusze zabezpieczyli także środki odurzające.

Ładuję galerię...

W wytypowanym pojeździe, którym poruszali się 19 letnia kobieta oraz 29 letni mężczyzna, mieszkańcy powiatu tomaszowskiego, funkcjonariusze ujawnili w skrytkach pojazdu 47 gramów substancji psychotropowej oraz marihuanę w ilości 14 gramów.

 

Jak ustalono z tego auta wcześniej wysiadł 15-letni chłopiec, który w ubraniu ukrył 17 gramów marihuany. On również został zatrzymany. Czynem którego się dopuścił z uwagi na wiek zajmie się Sąd Rejonowy Wydział Rodzinny i Nieletnich. Natomiast wobec osób dorosłych Sąd Rejonowy w Opocznie zastosował dozór policyjny wobec kobiety, natomiast w stosunku do zatrzymanego mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

 

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

abstynent ~abstynent (Gość)06.08.2021 20:56

Podobno w Meksyku, gdzie rządzą narkotykowe kartele, w więzieniach siedzi mnóstwo ludzi za posiadanie kilku gram marychy. Podobnie jest np. na drodze: policja może śmiało karać za jakieś śmieszne wykroczenia, ale ci, którzy stwarzają największe niebezpieczeństwo, czyli prawdziwi piraci i organizatorzy nielegalnych wyścigów pozostają bezkarni, bo na nich znaleźć bata trudno! Zawsze łatwo karać jakieś płotki i się tym chwalić, bo rekinom dobrać się do d... znacznie trudniej i nie tylko u nas i nie tylko teraz tak się dzieje. Ale poza tym, ja nie popieram posiadania i używania ani 1 grama. Nie chlam, nie palę, nie wącham, nie ćpam, nie daję se w żyłę i... uważam, że nic nie tracę!

20


Rtjx ~Rtjx (Gość)06.08.2021 14:43

Opoczyńska gangsterka xD heheheheh 15 latej w bluzie po bracie zatrzymany z 15g dragow hehehehheh

20


das ~das (Gość)06.08.2021 13:58

za jakieś łodygi do paki, a mafia się bawi

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat