TERAZ11°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Umiarkowana
reklama

Zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Ł.Michalczyk
Ł.Michalczyk śr., 25 stycznia 2023 09:30
W najbliższy weekend (28-29.01.2023) odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze będą kwestować także na terenie gminy Wolbórz. Nie zabraknie też koncertów oraz wydarzeń towarzyszących.
Zdjęcie
Autor: fot.: FB Sztab WOŚP Wolbórz

Puszki stacjonarne już jakiś czas temu rozmieszczono w wielu miejscach gminy Wolbórz. Na profilu facebookowym Sztabu WOŚP Wolbórz pojawiają się informacje, dotyczące przewidzianych atrakcji. Z kolei na profilu Licytacje WOŚP Wolbórz można walczyć o wiele ciekawych przedmiotów i usług.


Wśród atrakcji, które przewidziano na 31. finał WOŚP w Wolborzu są:  

28.01 - bieg "Policz się z cukrzycą", WOŚP-owanie przez morsowanie, maraton fitness.
29.01 - wolontariusze z puszkami wyruszą na teren gminy w asyście druhów OSP, KRAM WOŚP z gadżetami i ciastami od kół gospodyń wiejskich oraz WIELKI FINAŁ z koncertami oraz licytacjami.

 

Organizatorzy zapraszają wszystkich, małych i dużych do wsparcia oraz uczestnictwa w wydarzeniach WOŚP. Wszystkie są bezpłatne.

Liczymy na Was jak co roku. Gmino Wolbórz, zagrajmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy - zachęca Marta Smejda, szefowa Sztabu 5722 w Wolborzu.

 

Komentarze 5

reklama

Dla Ciebie

11°C

Pogoda

Kontakt

Radio