Wielkie sukcesy piotrkowskiej młodzieży

AKS Piotrków Poniedziałek, 25 marca 20242
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową podczas mistrzostw Polski juniorów w stylu klasycznym. To jednak nie jedyne dobre wiadomości. Swój pierwszy medal zdobyła też młoda podopieczna AKS-u.

Ładuję galerię...

Podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Radomiu, złoty medal w kategorii 82 kg wywalczył Stanisław Fussy, aktualny mistrz Europy do lat 17. Srebrny krążek zdobył Filip Loch (kat. 77 kg), a brązowe - Patryk Robaszek (kat. 87 kg) i Igor Jarek (kat. 97 kg).

 

Z kolei podczas mistrzostw Polski w zapasach kobiet do lat 15, brązowy medal wywalczyła Maja Kacperska. To jak dotąd największy sukces w karierze młodej zawodniczki Atletycznego Klubu Sportowego.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

:) ~:) (Gość)03.04.2024 13:31

Witam serdecznie.
Chciałam zapytać kto jest teraz trenerem dziewcząt i czy w wieku 24 lat można się zapisać na treningi ?
Dodam, że trenowałam już w latach 2014-2015 ale niestety zrezygnowałam.

20


Berek ~Berek (Gość)25.03.2024 21:31

Widać pracę całego klubu. Gratulacje dla zawodników i trenerów.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat