Advertisement

"W zdrowym ciele, zdrowy duch" - Szczekanica zaprasza!

Sobota, 06 sierpnia 20223
Rada Osiedla Szczekanica zaprasza dzieci w wieku od 7 do 15 lat zamieszkujące na terenie osiedla, do wzięcia udziału w konkursie sportowym: „Tor przeszkód w Central Park Szczekanica". Wydarzenie zaplanowano na w niedzielę (07.08.2022) od godziny 15.00 na placu zabaw przy ulicy Rzecznej 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
fot.: materiały archiwalne fot.: materiały archiwalne

Celem przedsięwzięcia jest oczywiście popularyzacja idei zdrowego stylu życia. Organizatorzy chcą zachęcić dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Podkreślają jednocześnie, że równie istotne jest kreowanie postaw prozdrowotnych, właśnie przez udział w sportowych imprezach.

 

Zadaniem uczestników będzie pokonanie toru przeszkód w jak najkrótszym czasie. Młodzi piotrkowianie będą musieli się wykazać w różnych konkurencjach, a będą to między innymi: skoki w worku, rzut do celu, czy pokonanie wyznaczonej przeszkody.

 

Po pokonaniu toru przez wszystkich uczestników, nastąpi ustalenie klasyfikacji końcowej. Na troje najlepszych młodych sportowców czekać będą nagrody rzeczowe. Przewidziano również nagrody pocieszenia.

 

Młodzi sportowcy ze Szczekanicy, szykujcie się do startu!

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

brawo ~brawo (Gość)08.08.2022 14:41

Dobrze, że dzieci aktywnie spędzają czas, a nie siedzą przed komputerem.

10


judgyf ~judgyf (Gość)08.08.2022 07:33

Było rewelacyjnie :)

20


szszszsz ~szszszsz (Gość)06.08.2022 20:00

Tam zawsze są fajne imprezy.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat