W poniedziałkowym Maglu o referendum w Piotrkowie

Piątek, 17 lutego 2023185
„Czy w Piotrkowie powinno dojść do odwołania prezydenta w drodze referendum?” - takie pytanie już w poniedziałek zadadzą swoim słuchaczom dziennikarze magazynu Magiel na antenie radia Strefa FM. Zapraszamy do aktywnego udziału w programie.
Fot. MoPaw Fot. MoPaw

Magiel to poranna audycja radia Strefa FM, która ma charakter debaty. Udział mogą wziąć w niej wszyscy mieszkańcy, którzy swoje zdanie mogą wyrazić, zarówno dzwoniąc na antenę, jak i pisząc na facebookowym profilu Magla.


W poniedziałek Marcin Cecotka oraz Robert Gala, twórcy i prowadzący Magiel, zapraszają wszystkich do debaty na temat zbierania podpisów pod organizację referendum w Piotrkowie.

Do udziału w debacie zaprosiliśmy inicjatorów akcji, którzy chcą odwołania ze stanowiska prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Głos zabierze również przedstawiciel Urzędu Miasta w Piotrkowie. Zaprosiliśmy także Dariusza Jońskiego, który organizował referendum w Łodzi w sprawie odwołania ówczesnego prezydenta Jerzego Kropiwnickiego. Przede wszystkim zachęcamy jednak mieszkańców do wyrażenia swojej opinii na ten temat – zapraszają Marcin Cecotka i Robert Gala.

Magiel na antenie radia Strefa FM rozpoczyna się o godz. 7:00 i trwa do godz. 10:00. Telefon na antenę to 44 649 59 69.

POLECAMY


Zainteresował temat?

10

12


Komentarze (185)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bez kompromisów ~Bez kompromisów (Gość)20.02.2023 18:31

W tym mieście nie ma nic! Żeby cokolwiek załatwić trzeba jechać do Łodzi, Bełchatowa, Tomaszowa. Szok co ten bandyta zrobił z naszym miastem. Same układy i ukladziki! Świetnie to się mają deweloperzy jedynie. A ja żeby dziecku zorganizować rozrywkę to niestety,ale muszę szukać atrakcji poza miastem. Tutaj nie ma nawet jednego porządnego placu zabaw takiego z prawdziwego zdarzenia. Tutaj nie ma nic!!!!

31


Fida ~Fida (Gość)17.02.2023 19:39

Ludki Chojniakowe, na sam pesel nikt nie weźmie pożyczki, nie wprowadzajcie w błąd. Boicie się Referendum bo będziecie rozliczeni

147


Fudeks ~Fudeks (Gość)19.02.2023 10:02

Przy tym do czego doprowadził Chojniak i jemu bliscy, a w planach jest kolejny kredyt na 70 mln REFERENDUM to najlepsze rozwiązanie, bez względu kto będzie komisarzem. To co zrobili to grabierz na mieszkańcach

136


Meggi ~Meggi (Gość)20.02.2023 13:39

Nie podpisuję! NIE IDĘ na referendum!

04


Rambo ~Rambo (Gość)17.02.2023 12:02

Referendum to święto demokracji i na pewno będzie tańsze jak premie dyrektyw. Warto bo kierownictwo każdego prezydenta czuło oddech na plecach obywateli. Warto to potraktować jako lekcję na przyszłość dla obecnych i przyszłych włodarzy każdego miasta. Ja już się podpisałem pod listą, polecam każdemu.

2212


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)17.02.2023 13:24

Na referendum, podobnie jak na wybory, bez względu na poglądy powinien iść każdy uprawniony. Siejecie nieumiejętną propagandę tym komisarzem z PiS-u. Komisarz ma ograniczone możliwości, za to jeszcze rok rządów Chojniaka może grozić np. wzięciem kolejnego kredytu na nikomu niepotrzebną inwestycję. Więc jak dla mnie przez ten rok komisarz może być z PiS, PO, a nawet Marsa - do wyborów się przemęczę. Po drugie ewentualne odwołanie powinno pociągnąć za sobą audyt w Urzędzie Miasta i w razie zauważenia nieprawidłowości zgłaszaniem spraw do prokuratury. Ja na referendum idę i polecam to każdemu, także tym, którzy są zwolennikami prezydenta Chojniaka - okażcie panu prezydentowi swoje poparcie.

2312


ge ~ge (Gość)20.02.2023 13:03

Co po referendum? Komisarz - a kto powołuje komisarza ? Premier Mateusz Morawiecki powoła na pewno bezstronnego i odpowiedzialnego przedstawiciela władzy, a ten przedstawiciel władzy zapewni klimat do bezstronnych i uczciwych wyborów. To dla tych co twierdzą "gorzej być nie może".

14


Myszka ~Myszka (Gość)20.02.2023 12:58

Przypominam uprzejmie naszym mieszkańcom, że wybory w naszym mieście wygrało PiS. Dzięki Waszym glosom mamy w Parlamencie Pana Macierewicza .Nie protestowaliście gdy nasze miasto powierzone zostało Matce Boskiej a teraz się obudziliście, że wszystko co złe to wyłączna wina obecnego Prezydenta. Sami zgotowaliśmy sobie ten los.

32


EP ~EP (Gość)17.02.2023 13:01

Każdy nastepny włodarz miasta nie będzie gorszy od obecnego

1011


mieszkaniec P.T. ~mieszkaniec P.T. (Gość)17.02.2023 19:01

Na referendum trzeba iść.Chyba,że nam pasują dziurawe ulice ,śmieci po 35zł.,ogrzewanie i ciepła woda ceny z kosmosu,podatki od gruntów to nie idżmy na referendum.

157


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat