Advertisement

Uwaga! zamkną ulicę

Czwartek, 23 lutego 20238
Korzystna aura sprzyja pracom drogowym. Od jakiegoś czasu mieszkańcy mogą spotkać przedstawicieli Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Al. Kopernika. Wkrótce kolejne roboty rozpoczną się na innej drodze, zlokalizowanej nieopodal. Chodzi o ul. Reymonta, przez którą na czas prac przejazd będzie zamknięty dla ruchu.

Ładuję galerię...

W przyszłym tygodniu wjazd w ul. Reymonta będzie możliwy wyłącznie docelowo do posesji oraz dla pojazdów budowy. Tu również kierowcy są już od kilku dni przygotowywani do zmian.

21 lutego została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Reymonta. Rozpoczęcie robót z udziałem sprzętu budowlanego wykonawca planuje na przyszły tydzień. Odpowiednio wcześniej wprowadzone oznakowanie robót ma na celu poinformowanie mieszkańców o planowanych ograniczeniach w poruszaniu się ulicą  Reymonta oraz dać niezbędny czas mieszkańcom, korzystającym z parkingów wzdłuż tej ulicy na znalezienie innej alternatywy - poinformował nas Łukasz Dziębor z PRD-M w Piotrkowie.

 

Ta inwestycja będzie realizowana w ramach zadania polegającego na wymianie nawierzchni wybranych dróg w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Kierowcy oraz piesi mogli też zauważyć znaki drogowe przygotowane wzdłuż i w pobliżu ul. Jagiellońskiej. Ta droga również będzie remontowana, jednak w następnej kolejności.

POLECAMY


Zainteresował temat?

6

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

xn. ~xn. (Gość)25.02.2023 08:49

Skoro tak "ostro" wzięli się do remontów może dokończą remont Próchnika od Żeromskiego do Roosevelta -200 metrów. Kilka lat temu została "etapowo" wyremontowana a o tym odcinku zapomniano. Odcinek ten jest systematycznie zalewany przez wody deszczowe a chodnik na Próchnika woła o pomstę... tylko nie wiadomo do kogo.

20


Rodzice ~Rodzice (Gość)23.02.2023 13:33

Czy ten remont nie mógł być przeprowadzony w wakacje?? Tam jest szkoła specjalna. Przed 8 są korki bo rodzice chcą dowieźć niepełnosprawne dzieci do szkoły. Nasze dzieci mają problemy z poruszaniem się, jeżdżą na wózkach. Czy ktoś o tym pomyślał??

132


Dhdhd ~Dhdhd (Gość)23.02.2023 23:05

Mam prośbę do redaktorów - dopytujcie się kiedy planują zakończyć prace nad tymi ulicami.

50


PT ~PT (Gość)23.02.2023 13:34

Zamknęli Gline

31


stefan ~stefan (Gość)23.02.2023 14:49

dobrze napisane w alejach kopernika czasem mozna spotkac tych robotnikow
a przez wiekszosc czau nic sie tam niedzieje rozstawili pachołki i tyle ich tam widać

90


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat