Uwaga! Zamknięta ul. Partyzantów

Piątek, 07 kwietnia 202313
Przy okazji świąt wielkanocnych wielu mieszkańców odwiedza swoich bliskich zmarłych na piotrkowskich cmentarzach. W związku ze zwiększonym ruchem w tym miejscu urzędnicy zdecydowali się na zmianę w organizacji ruchu.
Fot. pakwi Fot. pakwi

Już w godzinach przedpołudniowych próbowaliśmy dowiedzieć się więcej na temat planowanych zmian, ale nie udało nam się skontaktować z dyrektorem Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta. Zarówno na stronie ZDiUM, jak i oficjalny portalu miejskim nie ma również żadnej informacji na temat tymczasowej organizacji ruchu. 

 

Zmiany jednak zostały wprowadzone. Zamknięta została ul. Partyzantów. Nie ma możliwości wjazdu od ronda im. gen. Burzy-Karlińskiego. Dodatkowo ul. Spacerowa na części od ww. ronda do ul. Rolniczej została drogą jednokierunkową. Normalnie ruch odbywa się natomiast na ul. Cmentarnej. 

 

Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do oznakowania. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_miki ~go?ć_miki (Gość)08.04.2023 21:51

Bzdura urzędników i straży miejskiej jakby Piotrków byłby wielką metropolia wstyd????????????????????

20


Lesio ~Lesio (Gość)08.04.2023 14:16

Co za ignorant zatwierdził taką organizację ruchu, i na podstawie jakich przepisów straż miejska podejmuje tam działania?.

30


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)08.04.2023 12:29

Nikt tam nie pilnuje porządku więc niektórzy sobie jeżdżą jak chcą. Jeden jegomość EP jak gdyby nigdy nic wyjechał sobie z parkingu i jechał Spacerową pod prąd. Za chwilę następny EP widząc, że z Rolniczej na Spacerową jest zakaz wjazdu, ominął barierkę i pojechał jak gdyby nigdy nic.

40


Wnerwiony kierowca ~Wnerwiony kierowca (Gość)08.04.2023 10:45

Partyzantów jednokierunkowa, Al. Cmentarne zapchane, ale żeby zezwolić na parkowanie po obu stronach Partyzantów to już nikt nie pomyślał. Wyprane mózgi urzędnicze.

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)07.04.2023 20:05

A co z ulicą scaleniową?

21


Pezt ~Pezt (Gość)08.04.2023 06:49

Mózgi im się już lasują i wszystko zamykają

61


JaroslawKierowca ~JaroslawKierowca (Gość)07.04.2023 19:07

Bez przesady by był taki ruch zwłaszcza przy takich pogodach że jest potrzeba zamykać ulice jak w przypadku 1 listopada.

132


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat