Reklama

Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe zamknięte w wigilię

ePiotrkow Środa, 22 grudnia 2021190522
24 grudnia duża część urzędów jest zamknięta. W tegoroczną wigilię zamknięty będzie Urząd Miasta w Piotrkowie oraz Starostwo Powiatowe w Piotrkowie i wszystkie jednostki organizacyjne powiatu.
Fot. UM Piotrków

Uprzejmie informujemy, że 24 grudnia (wigilia) Urząd Miasta będzie nieczynny. Tego dnia udzielony jest dzień wolny za święto przypadające w sobotę, a dokładniej za pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia - podaje Jarosław Bąkowicz, kierownik Biura Prasowego piotrkowskiego magistratu.

 

W pozostałe dni pomiędzy świętami a Nowym Rokiem (włącznie z 31 grudnia) Urząd Miasta pracuje w godz. 7:30-15:30. W sylwestra kasy w Urzędzie Miasta będą czynne do godziny 10:00, a ponadto w dniach 7-31 grudnia płatności w kasach będą przyjmowane wyłącznie w formie gotówkowej.

 

24 grudnia tego roku będzie dniem wolnym od pracy w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie oraz w jednostkach organizacyjnych powiatu. Urzędnicy także będą odbierać dzień wolny za Boże Narodzenie.


Zainteresował temat?

0

1


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)25.12.2021 09:32

Daszek nad wejściem i ogólny stan budynku UM doskonale odzwierciedla stan miasta i gust rządzących miastem...

10


Rencista ~Rencista (Gość)22.12.2021 13:30

Wypłaty dla tych urzędników są z moich podatków.

82


ghjghj ~ghjghj (Gość)23.12.2021 08:47

Przecież rozwiązanie jest proste - każdy z pracowników UM przechodzi na własną działalność, UM płaci za zrealizowane zadania i wtedy niech sobie wybiorą czy mają wolne czy chcą pracować

60


Urzędas ~Urzędas (Gość)23.12.2021 08:14

A ja bym tam chętnie przyszedł ale nikt mnie o zdanie nie pytał, zamknęli i już...

31


Urzędniczka. ~Urzędniczka. (Gość)22.12.2021 13:37

A dlaczego mamy pracować w ten dzień? Każdy z nas ma rodzinę i też chcemy przygotować wszystko na święta.

47


EP ~EP (Gość)23.12.2021 06:07

A ja musze u prywaciorza robić.Jakby sie dało to w świnta kazoł by nawet przyjść.

31


Alan ~Alan (Gość)22.12.2021 10:22

Kiedy w Polsce zostanie zmniejszona ilość zatrudnionych urzędników, radnych, zbędnych etatów w spółkach miejskich??? Prawda jest taka, że te zbędne etaty kosztują ogromne pieniądze ale tego nikt nie liczy. Spokojnie można by było wywalić 80% posłów ministrów itd.itd. Było by nam lżej a każdy urzędnik zajął by się robotą a nie jej symulowaniem i utrudnianiem nam życia.

73


stefan ~stefan (Gość)22.12.2021 15:20

Odbiór soboty,która i tak dla urzędasów jest dniem wolnym od pracy !!! TO JEST CHORE !

14


Zaapka ~Zaapka (Gość)22.12.2021 13:40

Ja pracuję cały rok

31


cieć ~cieć (Gość)22.12.2021 12:11

I całe szczęście. A może tak jak Czerniak zrobił ze szkołami, przedłużyć wolne do siódmego stycznia AD 2022.

31