Ukradł biżuterię, wpadł przez zostawiony w lombardzie dowód

PolicjaRadomsko Czwartek, 03 września 202040916
Złodzieja biżuterii zatrzymali radomszczańscy policjanci. Mężczyzna wpadł przez swoje roztargnienie, w lombardzie zostawił swój dowód osobisty.
fot. KPP Radomsko

31-letni mieszkaniec Radomska wykorzystał otwarte okno w jednym z domów. Pod nieobecność mieszkańców wszedł do środka i ukradł złotą biżuterię i sprzęt elektroniczny. Pokrzywdzeni zgłosili przestępstwo następnego dnia, szacując straty na blisko 2000 zł. Jednocześnie poinformowali, że część skradzionych przedmiotów, we własnym zakresie, znaleźli w dwóch lombardach w Radomsku. Z policjantami pojechali do tych punktów, gdzie zabezpieczono większość skradzionych przedmiotów. W jednym z nich złodziej przez roztargnienie zostawił swój dowód osobisty. Tego samego dnia wieczorem policjanci zapukali do drzwi jego mieszkania. Odzyskano również część gotówki pochodzącej ze sprzedaży biżuterii.

 

Sprawca przyznał się do kradzieży i poddał dobrowolnie karze 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Będzie też musiał zwrócić pieniądze, które już zdążył wydać.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.09.2020 22:38

Ci przestępcy w tym Radomsku to jak byt tak celowo ułatwiali policji robotę , koleś od piramidy finansowej tak nieudolnie oszukiwał klientów i ukrywał majątek, że szybko wzięli go za tyłek. Nastepne małżeństwo które wymuszało haracze od pracowników żłobków i przedszkoli, też się nie wykazało inteligencją, bo kazali oddawać kasę w kopertach więc łatwo było ich złapać , a teraz ćwierćidiota dowód zostawił w lombardzie - szkoda, że mu na kradzieży nie wypadł

10


gość ~gość (Gość)03.09.2020 14:30

Dlaczego on go biję ta palą?

00


gość ~gość (Gość)03.09.2020 11:39

To Peja?

20


sdfsfd ~sdfsfd (Gość)03.09.2020 11:49

Tylko jeden rok? Tylko zadośćuczynienie zwrócenia wartości zrabowanych rzeczy? Przecież to śmiech na sali, a nie konsekwencja zachowania. Powinien oddać 10x tyle.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat