Advertisement

Tragiczny finał poszukiwań na Zalewie Sulejowskim

Strefa FMTomaszów Poniedziałek, 21 sierpnia 20234
59-letni mężczyzna utonął w Zalewie Sulejowskim. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Tresta w powiecie tomaszowskim.
fot. WOPR w Tomaszowie Mazowieckim fot. WOPR w Tomaszowie Mazowieckim

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Tomaszowie zostało o 21.20 wezwane do poszukiwań 59-latka. Mężczyzna ostatni raz był widziany około godziny 17.00 jak pływał w zatoce w miejscowości Tresta. Poszukiwania trwały niespełna pół godziny. Przed 22.00 wyłowiono mężczyznę i przystąpiono do reanimacji. 59-latka nie udało się uratować.


W akcji ratunkowej brały udział: Państwowa Straż Pożarna w Tomaszowie Mazowieckim, karetka pogotowia Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, jednostki OSP ze Smardzewic i Twardej oraz WOPR w Tomaszowie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jakto ~Jakto (Gość)21.08.2023 10:49

Zyje, czy nie?

02


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat