Advertisement

"To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych"

Strefa FM Piątek, 29 marca 201930306
Jak już informowaliśmy finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim odbędzie się w czerwcu na miejskim stadionie Concordia w Piotrkowie Trybunalskim. Choć decyzję podjęto już wcześniej, w czwartek odbyło się posiedzenie kierownictwa łódzkiego Związku Piłki Nożnej, podczas którego prezes OZPN Stanisław Sipa oficjalnie wystąpił z wnioskiem o organizację wydarzenia w trybunalskim grodzie. Członkowie Zarządu przychylnie rozpatrzyli prośbę.
fot.J.Górzyńskifot.J.Górzyński

-Od jakiegoś czasu bardzo dobrze układa nam się współpraca z samorządem lokalnym - powiedział prezes OZPN  w Piotrkowie Stanisław Sipa, który w piątek wizytował obiekt. - Pan prezydent zwrócił się do mnie, abyśmy zorganizowali imprezę piłkarską o większym znaczeniu. Pozwoliłem więc sobie wystąpić z wnioskiem, aby Finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim odbył się właśnie na piotrkowskim stadionie. Jestem przekonany, że będzie to wspaniałe wydarzenie, które przyciągnie wielu kibiców. Finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych, a więc płyta boiska musi być perfekcyjnie przygotowana. Jestem przekonany, że właśnie tak będzie, na pewno władze miasta zrobią wszystko, by ten obiekt spełnił wszystkie wymogi ujęte w podręczniku licencyjnym - dodaje Stanisław Sipa.

 


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.03.2019 11:08

Ulicę Żwirki zróbcie bo obciach dziura na dziurze nawet nie ma jak ominąć.

21


gość ~gość (Gość)30.03.2019 07:07

Niestety płyta główna nie nadaje się do organizacji takiego meczu... Ja bym się zajął na miejscu lokalnych władz boiskami bocznymi bo kluby płacą krocie a nie mają gdzie rozgrywać meczów. Ogarnijcie się

02


Stasiek ~Stasiek (Gość)29.03.2019 22:02

A SS to jak zwykle wypinał pierś do orderu? Przecież ta decyzja zapadła już dawno. Pisał o tym Łódzki Futbol. Coś mi się wydaje, że pana prezesa trochę tam pominięto.

10


gość ~gość (Gość)29.03.2019 15:42

Tylko po co i na co to komu?

20


gość ~gość (Gość)29.03.2019 14:51

No z tym super stanem boiska to bym uważał . Takiej gliny nie było na tej płycie nigdy . Nie licząc tamtego roku :-))

11


gość ~gość (Gość)29.03.2019 13:41

Kuzwa to jest kabaret jak mozna wystapic z wnioskiem o cos co juz jest zatwierdzone wczesniej.pobudka

51


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat