Reklama

Tak głosowaliśmy w gminach powiatu piotrkowskiego

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 13 lipca 202014801110
W powiecie piotrkowskim na Andrzeja Dudę najwięcej osób zagłosowało w gminie Grabica, gdzie zdobył on 78,78% wszystkich głosów. Rafał Trzaskowski najlepszy wynik na ziemi piotrkowskiej osiągnął dzięki głosom mieszkańców gminy Sulejów. Zagłosowało na niego 34,86% z nich.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

W całym powiecie piotrkowskim Andrzej Duda zwyciężył zdecydowanie zdobywając 73,05% wszystkich głosów. Co ciekawe w aż 8 gminach jego wynik był wyższy od tej średniej. Rafał Trzaskowski zbliżył się nieco do obecnie urzędującego prezydenta w gminach Sulejów i Wolbórz, gdzie jednak również przegrał.

 
W samym Piotrkowie Trybunalskim obaj kandydaci toczyli zdecydowanie bardziej wyrównany bój. Na Andrzeja Dudę głosowało 51,02% wyborców, a na Rafała Trzaskowskiego 48,98%.

 
Tak głosowali mieszkańcy gmin powiatu piotrkowskiego:

 


Zainteresował temat?

9

4


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (110)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gośćć ~gośćć (Gość)14.07.2020 11:46

Kim była matka Trzaskowskiego - Teresa?
Kim była jej pierwsza teściowa?

77


Danka ~Danka (Gość)14.07.2020 08:47

Powiat piotrkowski - wstyd, wstyd, wstyd... Ciemny lud i tyle w temacie.

1811


ja ~ja (Gość)16.07.2020 16:58

Głosowali za Polską? Głosowali za Dudą? Nie, głosowali za kasą z tych wszystkich, po którą tak bezczelnie wyciągają swoje brudne łapy!

22


anber57 ~anber57 (Gość)15.07.2020 10:08

tragedia ,wyprowadzam sie do Gdańska

16


ałżelika ~ałżelika (Gość)14.07.2020 13:05

Szukam męża , najlepiej z Sulejowa, ahahahahaha

42


emeryt ~emeryt (Gość)14.07.2020 22:56

Głos oddany na Pana Rafała Trzaskowskiego był głosem zmarnowanym. A nie mówiłem. I po co wam to było?

76


gość ~gość (Gość)13.07.2020 13:52

Ludzie skończcie pisać o tym że głosowanie za Prezydentem Dudą to ciemnogród moher weś itd. Wieś to wy reprezentujecie ciągle ujadając bardzo. Inteligencja. Za Trzaskowskim widać jaką tą inteligencję mamy. nie pasuje wyjechać z kraju do tego oświeconego zachodu. Gdzie na siłę rozpycha się LGBT i ludzia się w głowie przewraca. Multi kulti itd. żeby nie było nie jestem. Przeciwny dla gejów lesbijek niech sobie wszyscy robią w domu co chcą ale nie pokazywać się na siłe jak to oni mają w Polsce źle nikt nikomu nic nie robi ich sprawa a nie parady. Cuda. Na kiju bo on jest gejem . Jeszcze może dzieci im dać. Ludzie . I na siłę kościół wyśmiewać można nie chodzić można nie wierzyc ale tak jak jest wszystko robione żeby stłamsić. Wiarę w naszym kraju na rzecz tego nowoczesnego. Zachodu to w głowie się nie mieści . Już nie raz wszyscy widzieliśmy jak. Ten nowoczesny zachód wygląda we Francji Niemczech Holandii . Powtarzam wyjechać inteligencja z kraju i nie pisać głupot że tak źle ...
Niech żyje Polska i Polska historia !

2017


gość ~gość (Gość)14.07.2020 23:56

Chłop to potęgą i basta

33


gość ~gość (Gość)14.07.2020 11:21

Już się zapomniało jak było za PO. Ja mam wyższe wykształcenie i nie głosowałem na Trzaska.

1113


Lew ~Lew (Gość)14.07.2020 08:46

Gdyby wieś nie głosowała na odpowiedniego kandydata to ksiądz by z ambony potępił, bo przecież jak mówili księżulkowie to grzech śmiertelny i wykluczenie z kościoła. Ciemni ludzie bali się i wierzyli. I głosowali odpowiednio.

1214