Advertisement

Tak głosowaliśmy w gminach powiatu piotrkowskiego

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 13 lipca 202014945110
W powiecie piotrkowskim na Andrzeja Dudę najwięcej osób zagłosowało w gminie Grabica, gdzie zdobył on 78,78% wszystkich głosów. Rafał Trzaskowski najlepszy wynik na ziemi piotrkowskiej osiągnął dzięki głosom mieszkańców gminy Sulejów. Zagłosowało na niego 34,86% z nich.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl fot.: archiwum ePiotrkow.pl

W całym powiecie piotrkowskim Andrzej Duda zwyciężył zdecydowanie zdobywając 73,05% wszystkich głosów. Co ciekawe w aż 8 gminach jego wynik był wyższy od tej średniej. Rafał Trzaskowski zbliżył się nieco do obecnie urzędującego prezydenta w gminach Sulejów i Wolbórz, gdzie jednak również przegrał.

 
W samym Piotrkowie Trybunalskim obaj kandydaci toczyli zdecydowanie bardziej wyrównany bój. Na Andrzeja Dudę głosowało 51,02% wyborców, a na Rafała Trzaskowskiego 48,98%.

 
Tak głosowali mieszkańcy gmin powiatu piotrkowskiego:

 


Zainteresował temat?

9

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (110)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Maja ~Maja (Gość)14.07.2020 08:42

U nas dużo patologii i osób podporządkowanych księżom. Niestety.

52


FT ~FT (Gość)14.07.2020 08:41

No cóż... Powiaty nie popisały się. Żal i wstyd, że gminy powiatu piotrkowskiego mają takie średniowieczne poglądy.

42


gość ~gość (Gość)14.07.2020 01:54

Jeśli mówisz że PiS rozdaje pieniądze, to być chonorowy i nie bierz 500+, lub zgłoś się do ZUS, by odebrali Ci trzynastą rentę lub emeryturę.

512


gość ~gość (Gość)14.07.2020 06:46

Sami intelektualiści głosowali na dumę narodową

70


Pelagia ~Pelagia (Gość)13.07.2020 21:57

Wstyd powiat piotrkowski. Wstyd.

2112


gość ~gość (Gość)13.07.2020 21:42

Ale się wszyscy uczepili tego 500+. Ktoś kto to pobiera nie oznacza, że nie ma wyższego wykształcenia czy jest patologią. Zastanówcie się co piszecie. Swoją drogą po co sobie tak ubliżacie, co Wam to daje ? Każdy ma prawo wyboru, każdy może popierać kogo chce.. ale czy to oznacza, że trzeba się kłócić i wyzywać ?! Współczuję tym wszystkim, którzy plują tym jadem. Proponuję wydorośleć.

93


Jan Baptysta Grenoui ~Jan Baptysta Grenoui (Gość)13.07.2020 20:40

Czujecie, po wyborach w powietrzu, ten zapach miłości i nienawiści?

81


Uuuuuuaaaaaa ~Uuuuuuaaaaaa (Gość)13.07.2020 18:58

Jest mi tak dobrze, że dobrze,że jest mi tak dobrze!

55


gość ~gość (Gość)13.07.2020 17:26

Szkoda dyskusji słowo przeciwko słow . Ale chcę powiedzieć porażka któryś ,że ta ?ciemnota ze wsi ? ma więcej kultury , szanują tradycję i znają Naszą przeszłość ,niż magistrzy po pseudo uczelniach ,którzy kształcili się w soboty i niedziele za pieniądze

1311